[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۱
  • دوره جدید

پایان آزاد راه در ایستگاه وزارت دفاع ، روزنامه شیراز نوین

استاندارفارس گفت: پروژه آزادراه شیراز- اصفهان مشکل تأمین اعتبار ندارد و ۵۰۰ میلیارد تومان آخر قطعا تأمین خواهد شد؛ همچنین با توجه به وعده امیر حاتمی وزیر دفاع، نقدینگی لازم از طرف شریک این پروژه نیز تأمین خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله‌رحیمی در جلسه بررسی پیشرفت آزادراه‌های‌استان اظهارداشت: کنترل پروژه آزادراه شیراز- اصفهان باید به صورت روزانه انجام شود تا بتوانیم در موعد مشخص که پایان فعالیت دولت فعلی است شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس افزود: پروژه آزادراه شیراز- اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین پروژه آزادراهی کشور باید به صورت ویژه و در سطح وزیر راه و شهرسازی پیگیری و به در موعد مشخص به بهره‌برداری برسد.
وی تأکید کرد: با توجه به وعده‌های داده شده و انتظارات مردم باید با برنامه‌ریزی دقیق و با ایثار و عشق تکمیل بخش‌های باقیمانده پروژه آزادراه شیراز- اصفهان دنبال شود.
استاندارفارس با بیان این که به منظور اتمام پروژه در موعد مقرر باید تأمین آسفالت را به پیمانکاران متعدد واگذار کرد، ادامه داد: تأمین خدمات زیرساختی مانند امکانات ارتباطاتی و همچنین خدمات رفاهی و ایستگاه‌های ‌پلیس باید اقدامات لازم به منظور آماده‌سازی این امکانات قبل از بهره‌برداری از آزادراه صورت گیرد.
دکتر رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با توجه به دستور رئیس‌جمهوری در روز افتتاح کارخانه آلومینیوم لامرد در خصوص لزوم ساخت آزادراه لامرد- پارسیان، گفت: در این زمینه باید از همه ظرفیت‌های ‌ملی مانند ایمیدرو و وزارت نفت و ظرفیت استانی و محلی استفاده کرد.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس تکمیل کنارگذر شمال شرقی شیراز را حائز اهمیت دانست و گفت: برای جلب سرمایه‌گذاران برای مشارکت در این پروژه باید وزارت راه و شهرسازی پیگیری‌های‌لازم را صورت دهد.
در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، مدیران دستگاه‌های‌اجرایی استان و پیمانکاران پروژه‌های‌ راهسازی استان برگزار شد، گزارشی از پیشرفت طرح‌های ‌راهسازی ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی