[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

تقدیر امام جمعه شیراز از مدافعان سلامت ، روزنامه شیراز نوین

همزمان با عید سعید غدیرخم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شیراز از مدافعان سلامت بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شیراز در جمع کارکنان این بیمارستان با تبریک عید سعید غدیر خم گفت: از همه دست اندرکاران نظام سلامت، اعم از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنانی که در روزهای سخت با مجاهدت و تلاش‌های‌شبانه‌روزی و با تحمل سختی‌ها و دوری از خانواده به هم وطنان خود خدمت رسانی می‌کنند، به نوبه خود  سپاسگزاری می‌کنم و از خداوند متعال توفیقات بیشتر را مسئلت دارم.
آیت الله «لطف الله دژکام» با تأکید بر ایفای نقش  مؤثر کارکنان بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) افزود: تلاش این کادر زحمتکش و فداکار تنها به مبارزه به کرونا محدود نمی‌شود، بلکه اثبات تلاش مضاعف و ایثارگرانه در شرایط اعمال تحریم‌های‌جهانی است.
او با بیان اینکه در شرایط کنونی نیاز به وحدت است، اضافه کرد: باید همه در کنار یکدیگر و با یک تفکر تلاش کنیم تا کرونا را شکست دهیم. امام‌ جمعه شیراز بیان کرد: لازم است کادر درمانی کشور بدانند با رعایت دستورات و پروتکل‌های‌بهداشتی برای سلامتی جامعه، همه ما برای محو ویروس منحوس کرونا از آنان حمایت می‌کنیم.
همزمان با عید سعید غدیر خم، آیت الله دژکام به همراه جمعی از مسئولان ستاد برگزاری نماز جمعه، از ۴۰ مدافع سلامت فعال در بخش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، در محل اقامه نمازجمعه، تقدیر کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی