[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

مدیرکل بنیاد مسکن فارس: سرمایه گذاری در توسعه روستایی یک اولویت است ، روزنامه شیراز نوین

مهندس عطا الله زمانی مدیرکل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس در دیدار  با فرماندار و امام جمعه شهرستان خنج بر لزوم استفاده از زیر ساخت‌ها جهت افزایش سرمایه‌گذاری در مناطق روستایی تأکید کرد و افزود: سرمایه‌گذاری در زمینه توسعه روستایی در مناطق جنوبی فارس یک اولویت است، بنیاد مسکن در سال‌های مختلف در این زمینه زیر‌ساخت‌های‌توسعه روستایی را تأمین کرده و بستر برای افزایش سرمایه‌گذاری‌ها ‌آماده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس زمانی  با ارائه توضیحاتی به برخی خدمات ارزشمند   نهاد انقلابی بنیاد مسکن در سطح روستاها پرداخت و گفت: با توجه به تعامل و هماهنگی‌ها لازم بین بنیاد مسکن و دستگاه‌های اجرایی روند توسعه روستاها سرعت بالایی پیدا کرده است.  مدیرکل بنیاد مسکن با اشاره به تلاش مضاعف این نهاد انقلابی در خصوص آبادانی روستاها و زدودن محرومیت از چهره روستاها اظهار کرد: توسعه روستاها امری ضروری است و باید در این زمینه از همه ظرفیت‌های‌قانونی بهره‌گیری کرد.
 وی در این دیدار با اشاره به اولویت اجرایی بنیاد مسکن در روند توسعه و آبادانی روستاها گفت: توجه به عمران روستاها مستعد با رویکرد جذب گردشگر و ایجاد فضای برای سرمایه‌گذاری در راستای افزایش درآمد روستاییان در قالب روستاهای هدف گردشگری در دستور کار این نهاد می‌باشد . 
مهندس زمانی به موضوع بازسازی مناطق زلزله‌زده و مشارکت مردم در بازسازی‌ها اشاره کرد  و از اعلام بهسازی دو میلیون و 200 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن در کشور خبر دادند و بازسازی واحد‌های‌مسکونی را از دیگر اقدامات بنیاد مسکن در دهه‌های‌گذشته دانست و اظهار داشت: 70درصد خانه‌های‌ روستایی نوسازی و در برابر حوادث طبیعی مقاوم شده است که به یاری خداوند تا پایان برنامه ششم این رقم را به 100 درصد می‌رسانیم. 
حجت الاسلام و المسلمین پیمان‌سالاری، امام جمعه شهرستان خنج  نیز ضمن تقدیر از خدمات بنیاد مسکن این نهاد را از ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی دانسته و برکات وجودی بنیاد مسکن در روستاها را قابل مشهود برشمرد و بر ادامه مقاوم‌سازی مسکن روستایی تأکید و  تصریح نمود: دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن  در روستاها را فراهم کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی