[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

اوباش دیروز، گروگانگیر امروز ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس، در یک عملیات پیچیده پلیسی، مأموران انتظامی گروگانگیر را در شیراز دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را آزاد کردند. 
سردار «رهام بخش حبیبی»، فرمانده انتظامی استان فارس در گفت و گو با خبرنگار، اظهار داشت: در پی وصول یک فقره نیابت قضایی از بخش «ریگ» توابع شهرستان «گناوه» استان بوشهر به پلیس آگاهی استان فارس، موضوع شناسایی و دستگیری متهم متواری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه متهم متواری دارای سوابق متعدد کیفری بوده است، افزود: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد که وی در یکی از محله‌های‌شهر شیراز مخفی شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با تلاش مأموران پلیس آگاهی محل اختفاء متهم شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی، بامداد دیروز به آن مکان اعزام شدند، گفت: مأموران با ارائه هشدارهای لازم به متهم، خواستار تسلیم شدن وی شدند که ضمن بی‌توجهی اقدام به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی کرده و با وارد شدن به یکی از منزل‌های‌همجوار، اقدام به گروگان گرفتن یک زن کرد.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: پس از ساعت‌ها گفت و گو و انجام عملیات روانی توسط مأموران انتظامی، در نهایت متهم طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و خلع سلاح و فرد گروگان گرفته شده به صورت صحیح و سالم آزاد شد. سردار حبیبی با بیان اینکه از این متهم، 2 قبضه اسلحه جنگی به همراه چهار عدد خشاب و تعداد زیادی فشنگ کشف شد، افزود: در سوابق این متهم 10 فقره سابقه کیفری از جمله ایراد ضرب و جرح عمدی، سرقت، قاچاق مواد مخدر، تهدید و قتل مشاهده می‌شود.
وی هشدار داد: استان فارس محل ناامنی برای فعالیت افراد مخل نظم و امنیت عمومی بوده و پلیس فارس به صورت قانونی و قاطع با اینگونه موارد برخورد می‌کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی