[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

۱۰۰۰ سِری جهیزیه به زوج‌های‌جوان فارس اهدا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار یارمحمدی گفت: همزمان با ایام عیدالله الاکبر عید غدیر 1000 سِری جهیزیه از طرف سپاه فجر به زوج‌های‌نیازمند استان فارس اهدا می‌شود.
به گزارش تنویر، سرهنگ پاسدار جلال یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه سپاه و بسیج با همراهی خیرین فارس اقدامات مؤثری در قالب رزمایش کمک مؤمنانه داشته‌اند، گفت: آسیب‌های‌اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا بخشی از اقشار محروم فارس را تحت تأثیر قرار داده و سپاه فجر با بکارگیری تمام ظرفیت‌های‌موجود در استان بدنبال کاهش این آسیب‌ها و حمایت از اقشار محروم است.
وی با بیان اینکه اهدای جهیزیه به زوج‌های‌جوان یک حرکت فرهنگی مؤثر در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج آسان جوانان در جامعه است، گفت: همزمان با ایام عیدالله الاکبر عید غدیر 1000 سِری جهیزیه از طرف قرارگاه محرومیت‌زدایی حضرت احمد بن موسی(ع) سپاه فجر به زوج‌های‌نیازمند استان فارس اهدا می‌شود. معاون روابط عمومی سپاه فجر با بیان اینکه اقلام موجود در این جهیزیه‌ها تولیدات کارخانجات کشور هستند، گفت: این جهیزیه‌ها با مشارکت زوج‌های‌جوان تهیه شده و حمایت از کالای داخلی و اشتغال کارگران ایرانی از اهداف مهم این طرح بوده است، همچنین قرارگاه محرومیت‌زدایی حضرت احمد‌بن‌موسی(ع) سپاه فجر علاوه بر مشارکت در خرید، انبارداری و توزیع این جهیزیه‌ها را نیز بر عهده دارد. وی خاطرنشان کرد: برای نخستین بار کشور تعداد 35 سِری جهیزیه نیز توسط ناحیه بسیج عشایری به زوج‌های‌جوان عشایر کشور در منطقه دارنگون شیراز  اهدا می‌گردد. سرهنگ پاسدار یارمحمدی افزود: آئین اهدای جهیزیه به زوج‌های‌جوان روز سه‌شنبه با حضور سردار سید‌ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به میزبانی سپاه فجر استان فارس برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی