[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۲
  • دوره جدید

مرگ در فارس نزولی شد ، روزنامه شیراز نوین

یکصد و سی و هشتمین نشست روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد. به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون بهداشت دانشگاه با اشاره به برگزاری نشست ستاد ملی مدیریت کرونا، بر افزایش نظارت‌های‌بهداشتی در ایام محرم تأکید کرد.
دکتر «عبدالرسول همتی» با بیان اینکه در ماه‌های‌گذشته ۸۲ تیم نظارتی ویژه کرونا با همکاری سایر دستگاه‌های‌اجرایی در سطح استان راه‌اندازی شده و فعالیت‌های‌صنوف مختلف جامعه پایش و نظارت می‌شود، از تداوم این نظارت‌ها به ویژه در دهه نخست محرم خبر داد و مشارکت بیشتر ادارات، سازمان‌ها و نیروهای بسیج در این زمینه را ضروری برشمرد تا بتوانیم با عزمی جدی و همگانی به اهداف اصلی مجموعه سلامت و ارتقای بیشتر شاخص‌های‌سلامت، دست پیدا کنیم.
او همچنین اضافه کرد: در نشست ستاد ملی مدیریت کرونا، روند ارایه خدمات کووید۱۹ در استان‌های‌مختلف کشور بررسی و استان‌های‌فارس و آذربایجان شرقی به عنوان استان‌هایی که در این زمینه عملکرد خوبی داشته و روند بستری و مرگ و میر در این استان‌ها کاهش داشته است، معرفی شدند.
دراین  نشست، مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه گزارشی از اقدامات حوزه‌های ‌دانشگاه در زمینه مقابله با کرونا ارایه دادند و مصوبات روزهای گذشته بررسی و دستورات لازم در بخش‌های‌مختلف، به اعضای ستاد ابلاغ شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی