[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

بازارگشایی صنایع کوچک ، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس از برگزاری دومین نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های‌صنایع کوچک استان در شیراز خبر داد. به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس، احد فتوحی افزود: این نمایشگاه همزمان با 21مرداد، روز  حمایت از صنایع کوچک برای دومین سال متوالی این نمایشگاه در مجموعه نمایشگاه‌های ‌بین‌المللی فارس برگزار می‌شود.
وی با اشاره به سهم 95درصدی صنایع کوچک از کل صنایع موجود در استان فارس، تصریح کرد: نمایشگاه توانمندی‌های‌صنایع کوچک فارس در راستای نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش  تولید و با هدف حمایت از محصولات و کالاهای تولید استان ونمایش توانمندی‌های ‌صنایع کوچک برگزارمی شود. مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه، بزرگترین رویداد نمایشگاهی در بخش ارائه توانمندی‌های‌صنایع کوچک در جنوب کشور محسوب می‌شود، تصریح کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه، نشست‌های‌دو‌جانبه رودررو(B2B)، نشست‌ها و کارگاه‌های‌آموزشی، پاویون‌های‌تخصصی معرفی شرکت‌های ‌مدیریت صادرات با هدف تسهیل فرصت‌های ‌زنجیره تأمین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات نشست‌های‌تجاری رودررو، تبادل اطلاعات ایده‌ها و فناوری، نوآوری و بین‌المللی‌سازی نیز برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: در نخستین  نمایشگاه بزرگ  توانمندی‌های ‌صنایع‌کوچک استان، بیش از100 واحد صنعتی کوچک و متوسط از سراسر استان در قالب 200غرفه در  بخش‌های‌صنعتی، ماشین‌آلات و صنایع فلزی، صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، پلاستیک و پتروشیمی، لوازم خانگی، برق و الکترونیک و صنایع نساجی، چرم و پوشاک حضور خواهند یافت. فتوحی همچنین از حضور منسجم خوشه‌های‌صنعتی گلاب و عرقیات گیاهی میمند، گیاهان دارویی، خرمای جنوب، شوریجات و رب گوجه، فرش دستباف و خوشه سنگ در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مرکز مبادلات پیمانکاری نظام فرعی فارس، فن بازار منطقه فارس و کنسرسیوم‌های‌ صادراتی نیز توانمندی‌های‌خود را ارائه خواهندکرد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس تصریح کرد: برای حمایت از واحد‌های‌تولیدی و صنعتی به‌منظور حضور در این نمایشگاه، حمایت‌هایی نظیر تخصیص یارانه  100درصدی درنظر گرفته شده و حضور واحد‌های‌صنعتی  در این نمایشگاه رایگان است.   وی تصریح کرد: این نمایشگاه تا 24مرداد برپاست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی