[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

رقابت‌های هندبال جوانان پسر آسیا به میزبانی شیراز به تعویق افتاد، روزنامه شیراز نوین

هفدهمین دوره پیکارهای هندبال جوانان پسر آسیا که قرار بود مهرماه ۹۹ به میزبانی شیراز برگزار شود، برای دومین بار به تعویق افتاد.
این مسابقات ابتدا قرار بود ۲۰ تا ۳۱ تیرماه ۹۹ در شیراز برگزار شودکه به ۱۳ تا ۲۳ مهرماه ۹۹ موکول شد که هم اینک نیز به تعویق افتاد.
رئیس هیئت هندبال استان فارس دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: طبق تصمیم کنفدراسیون هندبال آسیا، به دلیل شیوع بیماری کرونا تمام مسابقات هندبال در آسیا به تعویق افتاده است.
رضا غلامشاهی ادامه داد: مسابقات هندبال جوانان پسر آسیا قرار بود از ۱۳ لغایت ۲۳ مهر ماه ۹۹ در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد شهرک صدرا برگزار شود اما این رقابت  به اسفند ماه ۹۹ ( مارس ۲۰۲۱) موکول شد.
او با بیان اینکه اگر رقابت‌های‌هندبال جوانان آسیا هم در مهر ماه برگزار می‌شد، آمادگی میزبانی داشتیم، افزود : تمام تمهیدات برای بر گزاری این رقابت‌ها در مهرماه فراهم  شده بود و مشکلی از بابت سالن و دیگر مسایل برگزاری مسابقات آسیایی نداشتیم.  
غلامشاهی ادامه داد: هم اینک که این رقابت‌ها به تعویق افتاده و با توجه به بودجه‌ای که برای تکمیل سالن ۶ هزار نفره حسینی الهاشمی شیراز در نظر گرفته شده، بهترین فرصت است تا با تکمیل آن  این رقابت‌ها در اسفند ماه ۹۹  در این سالن برگزار شود، اگر چه سالن دانشگاه آزاد صدرا نیز مورد تأیید کنفدراسیون هندبال آسیا قرارگرفته است.
رئیس هیئت هندبال فارس در مورد جام باشگاه‌های آسیا هم گفت: تیم هندبال مردان شهید شاملی کازرون نماینده ایران در مسابقات جام باشگاه‌های‌آسیاست که این رقابت‌ها هم قرار است اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در شهر جده عربستان برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی