[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

دیدار اعضای هیئت ورزش‌های‌همگانی شیراز با مدیرکل ورزش استان، روزنامه شیراز نوین

دیدارهیئت رئیسه هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز با مدیر کل اداره ورزش و‌جوانان استان فارس روز یکشنبه ۱۹ مردادماه ۱۳۹۹برگزار شد. 
دراین دیدار صمیمی دکتر عباس حاجی زاده مدیر کل ورزش و‌جوانان استان فارس ضمن خوش آمد به‌هیئت رئیسه ‌هیئت ورزش‌های  همگانی شهرستان شیراز از زحمات هیئت‌های ‌ورزشی و از همه عزیزانی که جهت اعتلا ورزش شهرستان و استان تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر نمود. وی تعامل‌هیئت‌های ‌شهرستان با هیئت‌های ‌استان را نقطه عطف و کارآمدی هیئت‌ها دانستند و اشاره کردند با خرد جمعی و همکاری متقابل می‌توان کارایی و عملکرد هیئت‌ها را دوچندان نمود.
در ادامه این نشست دکتر بهتاش فضلی رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز و مشاور ورزشی و فرهنگی شورای اسلامی استان فارس، ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب مدیر کل جدید و اعلام همکاری بیشتر جهت پیشرفت و ادامه برنامه‌های‌ورزشی، هدف کمیته‌های‌مختلف هیئت را برگزاری جلسات ورزشی با توجه به رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی دانست و اعلام کرد فعلاً بیشتر از طریق فضای مجازی با ورزشکاران و رؤسای کمیته‌ها در تماس هستیم و انشالله با اتمام ویروس کرونا فعالیت‌های‌حضوری و برگزاری پیاده‌روی‌ها و برنامه‌های ‌ورزشی را جهت شهروندان فهیم شیراز برگزار خواهیم کرد.
وی افزود: با حضور اسپانسر مالی و‌حمایت‌های وی قطعاً دستمان برای اجرای برنامه‌های‌ ورزشی در چارچوب وظایف محوله بازتر خواهد بود و همچون گذشته از هیچ کوششی درهیئت مربوطه دریغ نخواهیم کرد.
دکتر نجمی رئیس گروه ورزش‌های همگانی اداره ورزش و‌جوانان فارس نیز تأکید کرد که هیئت همگانی شهرستان شیراز وهیئت همگانی استان فارس جهت اعتلا ورزش‌های همگانی در کنار هم با تعامل فعالیت خواهند نمود.
در جلسه مذکور سرکار خانم شمس گلپایگانی نایب رئیس هیئت و مربی تیم ملی پیشکسوتان تیم ملی بانوان کشور و از قهرمانان و مدال آوران کشور، سرکار خانم راضیه جلالی مسئول کمیته یوگا هیئت همگانی شیراز و از باشگاه‌داران فعال یوگا به نمایندگی از کمیته‌های ‌مختلف هیئت شیراز، محمد امین ناصری سرپرست دبیرهیئت و هاشم سخاوتی اسپانسر مالی هیئت نیز حضور داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی