[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

کانون کارگران بازنشسته فراگیر می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سهراب مختاری گفت: کانون کارگران بازنشسته در سطح استان فراگیر می‌شود، به طوری که تمامی شهرستان‌ها حتی شهرستان‌های‌جدید از داشتن این کانون بهره‌مند شده و مشکلات و مسائل آن‌ها نیز مطرح و پیگیری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، جلسه مشترک بررسی مسائل و مشکلات کارگران بازنشسته در زمینه درمان مستمری و تسهیلات با حضور‌« سهراب مختاری، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی  دستگاه‌های‌اجرایی زیر‌ مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس، مدیر کل تأمین اجتماعی، سرپرستی بانک رفاه کارگران و اعضای هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته استان فارس و شهرستان شیراز در سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار شد.
«سهراب مختاری»، مدیر کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در این جلسه با اشاره به دغدغه‌های کارگران بازنشسته  در تعامل با شعبات سازمان تأمین اجتماعی و شعبات بانک رفاه کارگران برای دریافت مستمری و وام‌های‌استحقاقی بازنشستگان،گ فت: تلاش می‌کنیم با ایجاد هماهنگی بیشتر برای خدمتگذاری بیشتر و بهتر، هر چه سریع‌تر جهت رفع مشکلات این قشر از جامعه قدم‌های‌ مؤثرتری برداریم، لذا ضروریست که تمامی این مسائل به صورت مکتوب ارائه شود.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با تأکید بر اولویت‌بندی مشکلات بانکی و عملکرد بانک‌ها افزود: متأسفانه در برخی موارد حجم درخواست‌های‌ارسالی متقاضیان با ظرفیت پذیریش بانک‌ها همخوانی نداشته و لازم می‌باشد که برای رفع آن چاره‌ای اساسی اندیشه شود.
مختاری با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها ادامه داد: به‌زودی با رئیس بانک‌های‌استان فارس در راستای رفع مشکلات کانون کارگران بازنشسته جلسه‌ای خواهیم داشت. رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های‌اجرایی زیر‌مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس  به ضرورت فراگیر شدن کانون کارگران بازنشسته در سطح تمامی شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: امید داریم که این  کانون‌ها در سطح استان فراگیر شود؛ به طوری که تمامی شهرستان‌ها حتی شهرستان‌های‌جدید از داشتن این کانون کارگران بازنشسته بی‌بهره نباشند و تمامی مشکلات و مسائل بازنشستگان کارگر بازنشسته مطرح و پیگیری شود.
لازم به ذکر است، در انتهای جلسه تصمیمات لازم بین دستگاه اجرایی تأمین اجتماعی، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و  بانک رفاه کارگران  به‌عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی