[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

تأخیر در مهندسی افکارعمومی ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکید بر لزوم جلوگیری از موازی کاری و فعالیت‌های پراکنده در مدیریت فضای مجازی، بیان کرد: اقدامات خوب و قابل قبولی در این زمینه انجام گرفته اما پراکندگی و جزیره‌ای آن نقص محسوب می‌شود.
دکترعنایت‌الله رحیمی در جلسه شورای فضای مجازی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص فضای مجازی و  اهمیت آن، گفت: باید بتوانیم با اعتقاد و نیل به  ارزش‌ها و منافع ملی، یک بستر‌سازی برای هدایت افکار عمومی کنیم. 
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، دکتررحیمی با بیان اینکه مقبولیت اجتماعی برخی افراد در فضای اجتناب ناپذیر است، اضافه کرد: اثر گذاری و اثر پذیری از کارکردهای مختلف فضای مجازی است و ما از این فرصت کمتر در چهار چوب منافع نظام بهره‌گیری کرده‌ایم. 
استاندار فارس خاطرنشان کرد: باید سیاستگذاری مختلفی در محورهای سیاسی، اقتصادی واجتماعی در فضای مجازی تدوین شود و تیم‌های اجرایی نیز به دنبال تحقق آن باشند. 
دکتررحیمی در بخش دیگری از سخنان خود ارتقا اخلاق در فضای مجازی  را از جمله مأموریت‌های ‌مهم برای دست اندرکاران این بخش توصیف کرد و گفت: مقابله با تخریب، تشکیک در اعتقادات مذهبی  از جمله موضوعاتی است که نیازمند برنامه است و دشمن  تلاش می‌کند جامعه را بی‌دولت نشان دهد.
او توجه به موضوع دولت و ملت و رفع موانع اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری  را هدفی مهم برای این شورا عنوان کرد و افزود:  با گسترش نشاط و امید بسیاری از مشکلات روزمره قابل حل است. 
استاندار فارس با اشاره به نزدیکی هفته دولت و لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی در معرفی خدمات دولت گفت: دولت پیشانی نظام است و به همین دلیل باید خدمات اثر گذار و ارزشی دولت به مردم  معرفی شود و امروزه تلاش دشمنان برای بی‌اعتبار کردن خدمات نظام است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی