[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۲
  • دوره جدید

افتتاح مرکز مشاوره و هدایت امین تحصیلی دانشگاه آزاد واحد آباده، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها- آباده- کریم آمالی
همزمان با ایام عیدامامت وولایت درآئینی با حضور دکتر رستم پور ریاست دانشگاه و جمعی از کارکنان و اعضای هیات علمی، مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی امین دانشگاه آزاداسلامی واحد آباده افتتاح  و آماده خدمت‌رسانی به علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شد.
رستم پور در این رابطه اظهارداشت: مرکز مشاوره امین واحد آباده از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز نموده و طی سالهای گذشته توانسته با بهره گیری از اساتید مجرب هیئت علمی و کارشناسان ارشد روانشناسی و مشاوره در زمینه‌های‌مختلف مانند: هدایت تحصیلی، ورزشی، حقوقی و مذهبی به دانشجویان  و علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خدمات ارائه دهد.
 وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده بتواند با بهره گیری از ظرفیت‌های‌علمی قابل توجه دانشگاه و همیاران مشاور آموزش دیده منشاء ایجاد انگیزه و ورود نسل جوان پر‌نشاط کشور عزیزمان در مسیر صحیح انتخاب باشد.
شایان ذکر است مرکز مشاوره فوق، به منظور سهولت دسترسی شهروندان، در محل ساختمان قدیم دانشگاه واقع در خیابان امام ره- کوچه روبروی پارکینگ ولیعصر همه روزه ازساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۸ تا ۲۰ آماده ارایه خدمات به همشریان گرامی می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی