[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

نخستین جشنواره آوا و نما برگزیدگان خود را شناخت ، روزنامه شیراز نوین

همزمان با اختتامیه نخستین جشنواره آوا و نما از پوستر سومین همایش علمی پژوهشی نابینایان رونمایی شد.   با حضور مدیرکل بهزیستی فارس و مدیرعامل مؤسسه نابینایان توانگران کارآفرین شیراز از پوستر سومین همایش سراسری توانمندی‌های علمی _پژوهشی نابینایان و کم‌بینایان در سال 1400 رونمایی شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس، محمدصادق کشفی نژاد در آئین اختتامیه نخستین جشنواره آوا و نما با تمجید از معرفی و شناسایی توانمندی نابینایان به اقشار جامعه، اظهار داشت: با این اقدام ارزشمند هم سایر اقشار از توانمندی‌های روشندلان آگاه می‌شود و هم عزیزان  نابینا با اعتماد به نفس و خودباوری توانایی خود را به منصه ظهور می‌رسانند. 
مدیرکل بهزیستی فارس همایش سراسری توانمندی علمی پژوهشی نابینایان و کم بینایان را مکمل جشنواره‌های‌هنری عنوان و تصریح کرد: این همایش به ما کمک می‌کند تا ضمن شناسایی و معرفی نخبگان کم بینا و نابینا به آنان حس خودباوری و اعتماد به نفس تزریق نماییم. 
وی تبادل نظر و بررسی علمی و مشکلات جامعه نابینایان را از دیگر اهداف این همایش عنوان و خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش همه دست اندرکاران برگزاری همایش بتوانیم به نحو مطلوب آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی کم بینا و نابینا را به جامعه معرفی نماییم.
گفتنی است نخستین جشنواره آوا و نما در دو بخش صوت و تصویر با موضوعات تعامل افراد بینا و نابینا، آموزش، اشتغال و گردشگری نابینایان در سال گذشته برگزار و از برگزیدگان تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی