[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۰
  • دوره جدید

تکذیب مذاکره مدیران استقلال با ستاره‌های لیگ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل استقلال مذاکره با برخی ستاره‌های‌لیگ برتری شاغل در تیم‌های‌دیگر را تکذیب کرد.به گزارش "ورزش سه"، طی هفته‌های‌گذشته شایعات زیادی درباره درخواست استقلالی‌ها برای جذب چند ستاره لیگ برتری مطرح شده است. در این باره گفته می‌شود استقلالی‌ها برای اینکه تیم قدرتمندی را برای فصل آینده ببندند و روانه مسابقات کنند، با چند ستاره لیگ برتری وارد مذاکره شدند. حالا اما احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال اما این مسئله را تکذیب می‌کند.سعادتمند در این باره گفت: «موضوع بعدی که برای هواداران و خود باشگاه مهم است، بحث حفظ شاکله تیم است. همه هم و غم ما این است که شاکله تیم را حفظ کنیم و همچنین برای تمدیدی‌ها هم لازم است بگویم با دوتا از بهترین‌هایمان از یک ماه‌و نیم پیش صحبت کرده‌ایم  و مذاکرات ادامه دارد. از امروز هم مذاکراتمان جدی‌تر و کاملاً رسمی ادامه پیدا می‌کند برای اینکه ما می‌خواهیم تیم خود را حفظ کنیم و اجازه نمی‌‌دهیم که مثل سنوات گذشته تعداد زیادی از تیم جدا شوند. امسال این اجازه را نمی‌دهیم. ما اقداماتی هم جهت تقویت تیم برای سال بعد کرده‌ایم.»
وی ادامه داد: «این را هم اعلام کنم که با توجه به اینکه لیگ تمام نشده، خیلی حرفه‌ای نیست توسط یک سری عزیزانی که مراجعه می‌کنند و این داستان‌ها را همیشه داریم، با بازیکنان تیم‌های دیگر که در حال تلاش برای سقوط نکردن یا تلاش برای کسب سهمیه هستند، مذاکره کنیم.»
مدیرعامل استقلال همچنین گفت: «این اخباری که الان منتشر می‌شود که فلان بازیکن با فلان تیم بسته، به نظر من شایسته نیست چون بازیکنانی که به تیم‌هایشان اعتقاداد دارند و قرارداد دارند، باید تا لحظه آخر برای تیم خودشان با تمام وجود تلاش کنند.»
سعادتمند در پایان افزود: «ما اگر بازیکنی را بخواهیم و آن بازیکن با جایی قرارداد داشته باشد،‌قطعا با مدیران آن باشگاه مذاکره می‌کنیم و بعد از لیگ با آن بازیکن صحبت می‌کنیم. ما هم تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در کنار بازیکنان باکیفیتی که داریم،‌ چند بازیکن با کیفیت دیگر جذب کنیم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی