[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

انتخاب روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر به عنوان روابط عمومی برتر سپاه کشور، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام محمودی‌زاده گفت: روابط عمومی قلب تپنده هر مجموعه و سازمان است و می‌تواند بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان ایفای نقش کند.
به گزارش تنویر، آئین تجلیل از معاونت‌ها و مدیریت‌های برتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. در این مراسم که به دلیل رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر بعنوان مدیریت برتر روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال 1398 تجلیل شد. حجت الاسلام محمودی با تجلیل از عملکرد درخشان مدیریت و کارکنان روابط عمومی سپاه فجر، گفت:  روابط عمومی سپاه فجر علاوه بر عملکرد قابل تقدیر در سال گذشته از ابتدای شیوع بیماری کرونا نیز با وجود شرایط سخت فعالانه در عرصه مستندسازی و انعکاس فعالیت‌های‌سپاه و بسیج فارس به‌خصوص در زمینه مقابله با بیماری کرونا و نهضت کمک مومنانه حضور داشته است.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر ضمن اهدای لوح سپاس از طرف حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرهنگ پاسدار جلال یارمحمدی، خاطرنشان کرد: روابط عمومی قلب تپنده هر مجموعه و سازمان است و می‌تواند بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان ایفای نقش کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی