[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

چرخ توسعه درمناطق روستایی به گردش در آید، روزنامه شیراز نوین

عملیات آسفالت روستای نظرآباد شهرستان سروستان از اعتبارات سیل سال گذشته دراین شهرستان کلید خورد و با حرکت کامیون‌ها و دستگاه‌های راهسازی در این روستا، شاکله اصلی توسعه روستایی و توسعه معابر در روستای نظر آباد به ثمر نشست.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مدیر بنیاد مسکن شهرستان سروستان  با تأکید بر استفاده از فرصت‌های‌قانونی برای توسعه و محرومیت زدایی در مناطق روستایی سروستان افزود: بسیاری از روستاهای شهرستان سروستان  قابلیت‌هایی ویژه و شگرف در توسعه روستایی دارد و نیاز  است تا چرخ توسعه و محرومیت‌زدایی‌    دراین مناطق به گردش در آید.
غلامرضا منعم اجرای طرح‌های‌توسعه معابر روستایی را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: توسعه معابر از جمله ملموس‌ترین طرح‌های‌توسعه و محرومیت‌زدایی است که افزایش رضایت‌مندی روستاییان را به همراه دارد.
منعم همچنین گزارشی از اجرای طرح‌های‌توسعه در سال گذشته در مناطق مختلف شهرستان سروستان ارائه داد و در ادامه گفت: بنیاد مسکن دراین شهرستان در سالی که گذشت با تملک ازطریق شیوه نامه به میزان5‌هکتار از اراضی روستاهای شهرستان اقدام کرد، همچنین در این سال واحد صدوراسناد مالکیت شهری و روستایی نزدیک به 120 سند به متقاضیان تحویل داده است، این اقدام با مشارکت و همراهی ثبت اسناد و املاک میسر شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی