[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن اقلید: رویکرد ما محرومیت‌زدایی است، روزنامه شیراز نوین

مهندس محسن اسلامی مدیر بنیاد مسکن شهرستان اقلید در دیدار با مسئول جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های‌قانونی برای تملک و واگذاری اراضی در جهت توسعه روستاها تأکید کرد و ابرازداشت: تملک اراضی  واگذاری جهت توسعه روستاها رویکردی در جهت محرومیت‌زدایی است و در شهرستان اقلید از این ظرفیت‌های‌قانونی با مشارکت منابع طبیعی باید بیشتر استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس اسلامی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مهندس امیدوار بر لزوم ایجاد تعامل و رایزنی و تبیین راه‌های‌رفع مسائل و مشکلات در حوزه تملک اراضی ملی تأکید کرد. وی با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های هادی بعد از گذشت 10 سال یا حتی کمتر از آن نیاز به تجدید نظر و ارزیابی مجدد برای توسعه روستایی دارند، گفت: ارزیابی مجدد این طرح‌ها و توسعه روستاها نیازمند آزادسازی حریم روستاها، تملک اراضی و واگذاری آن است، بنیاد مسکن در این زمینه با واگذاری اراضی به زوج‌های‌جوان و متقاضیان سکونت در روستاها، زمینه افزایش ماندگاری و نگهداشت جمعیت روستایی را فراهم می‌کند. مهندس اسلامی همچنین عرصه‌های‌منابع طبیعی را از انفال الهی دانست و گفت: نگهداشت ذخیره‌های‌طبیعی منابع خدادادی بر همه لازم و ضروری است و بنیاد مسکن در مناطق روستایی و عشایری همیشه و همواره بر حفظ ذخیره‌های‌ارزشمند طبیعی در منابع ملی تأکید دارد.
مهندس امیدوار نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از خدمات بنیاد مسکن و مساعی انجام شده در جهت خدمت به محرومین بر استفاده از همه ظرفیت‌های‌قانونی برای توسعه روستایی و ایجاد انگیزه در ماندگاری و حفظ جمعیت روستایی تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی