[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

رسانه‌ها درتحقق جهش‌تولید نقش‌آفرین هستند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ تحت عنوان سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: در رأس جهش تولید، مجموعه جهاد کشاورزی قرار دارد که امیدواریم بتوانیم رضایت نسبی مقام معظم رهبری را در پایان سال شاهد باشیم و در این زمینه به کمک رسانه‌ها نیازمندیم.
حجت الاسلام و المسلمین سید محسن قائمی با تبریک روز خبرنگارگفت:  کار رسانه‌ها دستیابی به حقیقت است و باید از هر ابزاری برای رسیدن به این حقیقت استفاده کند  و آن را به صورت صحیح به مردم منعکس کند.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی فعالیت‌های ایرنا در استان گفت: موفقیت‌های ایرنا به عنوان یک رسانه دولتی و مردمی در تولید محتوای رسانه‌ای به دلیل آن است که نگاه پژوهش محور به خبر دارد. قائمی افزود: فردی که خبرنگار است کشف واقعیت و انعکاس آن به مردم را دنبال می‌کند و واقعیت یک خبر زمانی ملموس می‌شود که به همراه بیان خبر نظر کارشناسی و تحلیل نیز مطرح شود  تا خبر منتشر شده بتواند برای مسئول مرتبط راهگشا باشد.
وی ادامه داد: ایرنا در تولید محتوای رسانه‌ای کار پژوهشی را در دستور کار خود قرار داده است که این اقدام یک اقدام بسیار مهم محسوب می‌شود. مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در دنیا خبرنگاران دارای یک مصونیت هستند که این مصونیت از این باب است تا بتوانند خبر را به صورت واقعی منعکس کنند و به دنبال مسائل جانبی نباشند.
قائمی اظهارکرد: بیان واقعیات یک خطراتی را برای خبرنگاران به دنبال دارد و شکی در این زمینه وجود ندارد.
وی ادامه داد: در این روزها که در کشور با بیماری کرونا مواجه هستیم خبرنگاران پس از پزشکان و پرستاران در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند و این نشان‌دهنده اهمیت کار خبرنگاران است. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: ایرنا چون هم منتسب به دولت و هم منتسب به نظام است توقع و انتظار بیشتری از آن وجود دارد چراکه ابزار بیشتری را برای این رسانه فراهم کردند و درست هم همین است تا بتواند دسترسی بهتر و صحیح تر به اخبار و واقعیت‌ها پیدا کند.
قائمی با اشاره به فعالیت شبکه‌ها و رسانه‌های‌بیگانه علیه جمهوری اسلامی ایران افزود: اگر به دنبال پاسخ اقدامات این رسانه‌ها هستیم باید پاسخی قانع کننده اول برای برای خودمان و سپس برای بیرون داشته‌باشیم و رسالت ایرنا در این زمینه سنگین‌تر است. در این بازدید معاون بهبود تولیدات دامی،  مدیر حوزه ریاست، مدیر هماهنگی امور ترویج و رئیس و کارکنان روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی