[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

نشست فرماندهان حوزه مقاومت بسیج بقیه الله(عج)، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مدیرعامل این شرکت در این جلسه با اشاره به ساختار قدرتمند شجره طبیه بسیج، گفت: انتظار جامعه در این روزها از بسیج این است که با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، بکارگیری تکنولوژی روز و نیروهای انسانی توانمند، متعهد، مؤمن و انقلابی در شرایط حساس کنونی کشور، قوی‌تر از همیشه عمل کنند. مهندس حمید ایزدی، با یادآوری شیطنت‌های‌دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و مضایق حاصل از این دشمنی‌ها برای کشور، افزود: لازم است تا سیل خروشان بسیج در سال جهش تولید زمینه ساز رشد و بالندگی کشور باشد.
وی، با اشاره به شاکله قوی بسیج و حضور نسل‌های‌قدیم و سابقون انقلاب و نیروی‌های‌جوان در بدنه بسیج، اظهار داشت: حضور همه اقشار و نسل‌های‌انقلاب در کنار بکارگیری تکنولوژی روز و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها به ویژه در صنعت نفت که بار اصلی اقتصاد کشور و را به دوش می‌کشد، می‌تواند منشا اثرات خوب و مثبت باشد. ایزدی، بر تخصص‌گرایی در بسیج تأکید کرد و گفت: اگر چه بسیج یک نهاد مردمی است اما هر چه به سمت تخصص گرایی پیش برود می‌تواند الگوی سایر نهادهای مردمی باشد. همچنین فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در این جلسه به تشریح فعالیت‌های‌این پایگاه پرداخت. مهندس سید محمود میرباقری، با اشاره به اینکه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، هفت پایگاه مقاومت بسیج در ستاد و مناطق پنجگانه عملیاتی دارد، گفت: این شرکت ۲۳۰۰ نفر نیروی بسیجی در اختیار دارد که در همه برنامه‌های‌ابلاغی و اجرایی از سوی حوزه مقاومت بسیج بقیه‌الله اعظم(عج)، مشارکت حداکثری دارند. وی، حضور فعال در حوادث و بلایای طبیعی و انسانی در سطح کشور، مشارکت در اجرای برنامه‌های‌کمیته مبارزه با ویروس کرونا، جمع آوری کمک‌های‌مردمی و شرکت در رزمایش‌های‌کمک‌های‌مؤمنانه و... را از افتخارات پایگاه مقاومت بسیج زاگرس جنوبی عنوان کرد. میرباقری، با اشاره به تحریم‌های‌ظالمانه دشمنان انقلاب، بر تقویت شرکت‌های‌داخلی تأکید کرد و گفت: تجربه چند سال اخیر نشان می‌دهد هر جا که به شرکت‌های‌داخلی اعتماد کردیم، مشکلات را با موفقیت پشت سر گذاشتیم.
وی در پایان گفت: برنامه‌های‌اجرایی سال ۹۹ این پایگاه، برنامه‌های‌ابلاغی از سوی حوزه بقیه الله(عج) صنعت نفت است که بر اساس زمان‌بندی، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود. همچنین در این نشست جلیل جوانمردی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بقیه الله(عج) صنعت نفت فارس و فرماندهان پایگاه‌های تحت نظارت این حوزه به تشریح عملکرد و تبیین برنامه‌های‌آتی پرداختند. همچنین در پایان با اهداء لوح تقدیر از مهندس حمید ایزدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به پاس حمایت همه جانبه از اجرای برنامه‌های‌حوزه مقاومت بسیج بقیه الله(عج) تجلیل شد و حکم ابقاء مهندس سید محمود میرباقری به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی برای یک سال دیگر، به وی تقدیم شد.
شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت‌های‌زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان فعالیت می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی