[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

برخورد با زمین‌خواری در اولویت است ، روزنامه شیراز نوین


ششمین نشست شورای قضایی استان فارس برگزارشد. حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس هدف ازششمین نشست شورای قضایی را در راستای اجرای مصوبات سفر حضرت آیت الله رئیسی ریاست قوه‌قضائیه به استان فارس دانست و گفت: با توجه به مصوبات سفر رئیس قوه‌قضائیه مقرر شد تا قسمتی از اعتبارات اختصاص یافته  به دادگستری فارس و سازمان‌های‌ وابسته به قوه‌قضائیه در استان فارس از محل اعتبارات استانی تأمین شود.
رئیس شورای قضایی استان فارس گفت: رفع کمبودها، تجهیزات وامکانات و فضاهای فیزیکی موجود در دادگستری استان و سایر دستگاه‌های‌ وابسته به قوه‌قضائیه در فارس  کمک  به مردم  و تسریع در روند خدمت‌رسانی به مردم عزیز است.
حجت الاسلام والمسلمین  موسوی در نشست شورای قضایی فارس از دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس خواست تا در تخصیص اعتبارات لازم جهت رفع نواقص و کمبودها و نیز بازسازی و تعمیر و تجهیز برخی از ساختمان‌های‌دادگستری فارس و سازمان‌های ‌وابسته به قوه‌قضائیه در استان فارس ازمحل اعتبارات استانی مصوبات سفر ریاست معظم قوه‌قضائیه به استان فارس و پیگیری این مصوبات از سوی استاندارفارس تعامل و همراهی لازم را داشته‌باشند.
 وی در ادامه به موضوع مبارزه با زمین خواری و تثبیت و ثبت مالکیت اراضی ملی اشاره کرد و گفت: براساس تأکیدات رئیس قوه‌قضائیه مبارزه با زمین‌خواری از اولویت‌های‌کاری دادگستری استان فارس بوده و به همین منظور اقدامات ارزشمندی از سوی دادستان‌های‌سراسر حوزه‌های‌قضایی استان فارس انجام شده است.
وی در ششمین نشست شورای قضایی استان فارس به  موضوع زندان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها نیز اشاره کرد و بر پیگیری جدی برخی از موارد از جمله  انتقال زندان مرکزی شیراز،کاهش جمعیت کیفری زندان، تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار که زندانیان تحت قرار باید هدف‌گذاری شود، تأکید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی