[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۲
  • دوره جدید

شایعات عجیب در مورد قلعه‌نویی، روزنامه شیراز نوین

امیر قلعه‌نویی سرمربی مستعفی تیم فوتبال سپاهان این روز‌ها شرایط خاصی را دنبال می‌کند.
امیر قلعه‌نویی تا همین هفته پیش هدایت تیم فوتبال سپاهان اصفهان را برعهده داشت، اما به خاطر عدم کسب نتایج قابل قبول و همچنین حذف از جام حذفی استعفا کرد و از اصفهان به تهران بازگشت. او این روز‌ها بیشتر در جمع دوستان خود دیده می‌شود و از سوی دیگر، هر روز ساعاتی را در مجموعه انقلاب به پیاده‌روی می‌گذراند، اما در مورد سرنوشت قلعه‌نویی در فصل آینده هم شایعات زیادی مطرح شده که مشخص نیست این شایعات تا چه حد صحت دارد.
به عنوان مثال، یکی از نزدیکان قلعه‌نویی به خبرنگار میزان گفت: احتمالاً او در فصل آینده هدایت یک تیم پولدار در لیگ برتر را برعهده می‌گیرد و قرار است بخش زیادی از بودجه فصل آینده باشگاه موردنظر صرف جذب ستاره‌های سرشناس فوتبال ایران شود.
همچنین برخی اعتقاد دارند قلعه‌نویی در ماه گذشته مذاکراتی با مسئولان باشگاه مس‌کرمان داشته تا در صورت صعود این تیم به لیگ برتر، هدایتش را به دست بگیرد.
همچنین در مورد قلعه‌نویی، نام چند باشگاه دیگر از جمله استقلال مطرح است. باشگاهی که قلعه‌نویی در سه مقطع مختلف، هدایت تیم را بر عهده داشت و سه قهرمانی در لیگ برتر را همراه با آبی‌پوشان تجربه کرده است.
از تمامی شایعات عجیب‌تر، بحث حضور دوباره او در تیم ملی است. با توجه به ایجاد تغییرات در اساسنامه فدراسیون و همچنین تعویق رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲، هنوز این شایعه پررنگ است که همکاری فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ به زودی به پایان می‌رسد و از این رو، قلعه‌نویی شانس دارد تا به تیم ملی بازگردد. قبل از عقدقرارداد با اسکوچیچ هم، قلعه‌نویی یکی از گزینه‌های تیم ملی عنوان شده بود، اما به خاطر مخالفت مسئولان باشگاه سپاهان به خواسته خود نرسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی