[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

حیدری : به هفت هشت بازیکن ما گفتند اردو را ترک کنید!، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم فوتبال قشقایی می‌گوید که یک بازی مانده به اتمام مسابقات، به او گفته شده که دیگر نیازی به حضورش نیست!
حسین حیدری بازیکن باشگاه استقلال تهران که فصل جاری را به صورت قرضی در قشقایی بازی کرده است، با انتشار این استوری شایعه‌هایی در مورد عدم حضور قشقایی شیراز با تمام قدرت مقابل ملوان بندرانزلی ایجاد کرد. اخباری که البته مربی تیم شیرازی آن را رد کرده است، ولی حسین حیدری در گفتگویی با "ورزش سه"، ابعاد دیگری از ماجرا را روشن می‌کند.
حیدری در شروع صحبت‌هایش در رابطه با دلیل انتشار استوریش گفت:« باشگاه به من گفته بود که دیگر برای بازی آخر نروم، ولی بعد از استوری من بحث یک مقدار جنجالی شد.
او سپس با اشاره به اینکه فروردین نماینده فعلی مجلس و مربی سابق قشقایی پس از انتشار این استوری با او تماس گرفته و پیگیر ماجرا شده، اضافه کرد:« آقای فروردین با من تماس گرفتند و پرسیدند چه اتفاقی افتاده است. حالا هم با پول خودشان برای من بلیت رفت و برگشت گرفته‌اند تا یک روزه بروم و برگردم. البته در این مدت تمرینی نداشته‌ام.»
حیدری در پاسخ به این سوال که چه زمانی اردوی تیم فوتبال قشقایی را ترک کرده است، اضافه کرد:« بعد از بازی هفته گذشته، گفتند که دیگر نیازی نیست حضور داشته باشید.»
او سپس ادامه داد:« البته برای یک نفر دیگر هم همین اتفاق افتاده است و بلیت رفت و برگشت گرفته‌اند ولی به هر حال حداقل ما دو نفر بدون تمرین بازی خواهیم کرد.»
حیدری درباره اینکه آیا فقط دو بازیکن پس از بازی هفته ماقبل پایانی از اردوی قشقایی جدا شده‌اند، عنوان کرد: «مطمئن نیستم ولی فکر می‌کنم هفت هشت نفریم و بقیه بچه‌های‌شهرهای اطراف شیراز باشند. حالا باید برویم شیراز، ببینیم شرایط چطور است.»
از حیدری در رابطه با آینده فوتبالی‌اش در فصل آینده پرسیدیم که او با ابراز امیدواری بیان کرد:« من با استقلال قرارداد دارم. اگر آقا فرهاد نظرشان مثبت باشد، باید با استقلال قرارداد جدید ببندم. من سهمیه زیر 23 سال هم به حساب می‌آیم. بازی کردن در قشقایی اتفاق خوبی برایم بود. امیدوارم در میان پدیده‌های لیگ باشم. به خاطر عملکردی که داشتم، فکر می‌کنم یا با استقلال یا تیم دیگر، فصل آینده را در لیگ برتر بازی کنم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی