[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۲
  • دوره جدید

نایب رئیس فدراسیون را به خدا واگذار می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

«من را ۲ سال محروم کردند تا در خانه بنشینم، اما مسئولان فدراسیون ووشو را خانوادگی اداره می‌کنند. به هر حال من از زمانی که  علی نژاد پزشک تیم ووشو بود، در این رشته ورزشی فعالیت می‌کردم و بعد از آن علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو شد. همچنین علی نژاد بعد از چند سال معاون وزیر ورزش شد و حالا  فامیل خود را در رأس این فدراسیون گذاشته است و هر کسی درباره اتفاقات رخ داده در این فدراسیون حرفی بزند محکومش می‌کنند.»
قهرمان ووشوی بانوان کشورمان پس از محرومیت ۲۰ ماهه خود از فعالیت‌های این رشته به برخی سوالات پاسخ داد.
شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی بانوان کشورمان درباره  محرومیت خود و خواهرش سهیلا اظهار داشت: محرومیت ما فقط به خاطر شکایت مریم هاشمی نیست چرا که او مدعی شده بود دوپینگ نکرده، اما این موضوع ثابت شده است.
منصوریان درباره اظهارات ناطقی، نایب‌رئیس بانوان فدراسیون ووشو گفت: ناطقی ناظر مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو بود و خدا را باید گواه بگیرد. ناطقی بیان کرده که اظهاراتم کذب محض است. من فیلم مسابقه خواهرم سهیلا با هاشمی را دارم که او بعد از پایان مسابقه در کنار سهیلا قرار دارد و پای آسیب دیده‌اش را درمان می‌کند. ناطقی دروغ می‌گوید و  او را به خدا واگذار می‌کنم. علاوه بر این، سند و مدرک برای صحبت‌هایم موجود است.
او بیان کرد: من قدرتی ندارم و فقط خدا را دارم، کسی از من حمایت نمی‌کند ناطقی در حرف‌های خود تهدید کرده است که مسائلی از من و خواهرانم می‌داند که در صورت ادامه دادن این مسائل آن را رسانه‌ای می‌کند و ما منتظریم که آن را رسانه ای کند.
من در چارچوب نظام جمهوری اسلامی قدم برداشته‌ام
قهرمان ووشوی جهان افزود: من ‌کار خلاف شرعی انجام ندادم و  همیشه در چارچوب نظام جمهوری اسلامی قدم برداشته‌ام. همچنین ۲ مدال  پرارزش و خوب خود را  با افتخار به رهبر معظم انقلاب تقدیم کردم. به هر حال من حرف حق را می‌زنم و طبق فرمایشات امام علی (ع) حق دادنی نیست و گرفتنی است.
منصوریان بیان کرد: من را ۲ سال محروم کردند تا در خانه بنشینم، اما مسئولان فدراسیون ووشو را خانوادگی اداره می‌کنند. به هر حال من از زمانی که  علی‌نژاد پزشک تیم ووشو بود، در این رشته ورزشی فعالیت می‌کردم و بعد از آن علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو شد. همچنین علی‌نژاد بعد از چند سال معاون وزیر ورزش شد و حالا  فامیل خود را در رأس این فدراسیون گذاشته است و هر کسی درباره اتفاقات رخ داده در این فدراسیون حرفی بزند محکومش می‌کنند. بانوی ووشو کار کشورمان بیان کرد: زندگی شخصی من تحت‌تأثیر  حرف‌های نایب رئیس بانوان قرار گرفته و همسرم ناراحت است  او می‌گوید مگر  در اردوی تیم ملی ووشو چه اتفاقاتی رخ داد؟  به هر حال ناطقی مانند مادرم است و شاید فشار بر روی او بوده که مجبور شده این حرف‌ها را بزند.
او بیان داشت: گفتند که دوران ورزش حرفه‌ای‌ام تمام شده است اما من حاضرم با هر ورزشکاری مبارزه کنم تا قدرت خود را نشان بدهم و به همه بگویم که ورزش قهرمانی برای من تمام نشده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی