[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

رسن: جدایی‌ام از پرسپولیس قطعی است، روزنامه شیراز نوین

هافبک پرسپولیس از جدایی قطعی خود از پرسپولیس با پایان فصل خبر داد.
به نقل نشریه «فوتبال» عراق، بشار رسن، هافبک ملی پوش عضو باشگاه پرسپولیس ایران اعلام کرد از باشگاه‌های‌یونان و پرتغال برای فصل آینده پیشنهاد دریافت کرده است.
رسن در این زمینه در مصاحبه خود، گفت: پیشنهادیی از باشگاه‌های‌یونان و پرتغال به دستم رسیده است. در حال بررسی این پیشنهادها هستم تا بهترین را برای آینده‌ام انتخاب کنم. وی افزود: مدیر برنامه‌هایم از پیشنهادهای اروپایی به من خبر داد اما اسامی این باشگاه‌ها را به من اعلام نکرده است. او در شرایط کنونی در حال مذاکرات اولیه است. همچنین اکنون  از چندین باشگاه عربی حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارم.
هافبک تیم ملی عراق ادامه داد: قرارداد با پرسپولیس در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد. 3 بازی باقی مانده ( با اشاره به لیگ و جام حذفی)تا تعهدم با پرسپولیس به پایان برسد و بعد از آن من بازیکن آزادم و می‌توانم به هر تیمی بروم. رسن در ادامه مصاحبه از جدایی قطعی اش از پرسپولیس خبر داد و گفت: مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان تمدید قراردادم هستند اما من تصمیم خود را گرفتم، منتظر کامل شدن مذاکراتم با باشگاه‌های‌اروپایی خواهانم(پرتغال یا یونان) هستم تا بهترین آن را انتخاب کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی