[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

رأی اعتماد مجدد اعضای شورا،مسئولیتم را چندین برابر کرد ، روزنامه شیراز نوین

جلسه هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر صدرا با حضور دکتر حقیقی نماینده فرماندارو درمحل شورا تشکیل و حمیدرضا صادقی برای دومین سال متوالی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در آخرین سال دوره پنجم شورای شهر صدرا انتخاب شد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، در این جلسه که با حضور نماینده فرماندار برگزار شد مهندس صادقی پس از انتصاب به عنوان ریاست شورا در دومین سال متوالی ضمن تشکر و قدردانی از دیگر اعضای شورا گفت: رأی اعتماد مجدد اعضای شورا در این دوره قطعاً مسئولیت اینجانب را چندین برابرخواهد کرد.
وی شوراهای اسلامی را یکی از مظاهر دموکراسی و حاکمیت مردم در جامعه بر شمرد و عنوان کرد: شوراهای اسلامی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران است و هدف همه ما خدمت صادقانه و جلب رضایتمندی مردم است. مهندس صادقی با تأکید بر همدلی و وحدت اعضای شورا افزود: انشالله بتوانیم با شکل‌گیری تعاملات سازنده، وحدت و همدلی همه اعضای شورا خدمات ارزنده‌ای را در جهت رفاه حال مردم شریف صدرا و رفع مشکلات وی ارائه دهیم. وی در پایان اظهار داشت: هدف ازتشکیل شوراها شرکت دادن مردم در اداره امور است و انشاالله درچهارمین سال از پنجمین دوره شورای اسلامی هم با همدلی و وفاق جمعی اعضای شورا و با بهره گیری از ظرفیت‌های‌موجود شاهد رشد روز افزون شهر صدرا باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی