[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

حضور آزادگان، برکت شهرداری است، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت 26 مردادماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان غیور به میهن اسلامی ایران، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از دو تن از آزادگان شاغل در شهرداری تجلیل و قدردانی کرد.
دکتر مرتضی جعفری حضور آزادگان هشت سال دفاع مقدس را در شهرداری، برکت این مجموعه دانست و گفت: ایثارگران نماد صبر و استقامت هستند و بازگشت آنها به کشور شاید به نوعی یک معجزه و نشانه قدرت نمایی خداوند کریم و رحمان است.
وی با بیان اینکه باید ارزش‌های‌دفاع مقدس برای همیشه زنده و ماندگار باشد، اظهار داشت: شهرداری شیراز با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های‌خود تلاش می‌کند تا با زبان گویای هنر، ایثار و جوانمردی رزمندگان را زنده نگه دارد که این مسئله برای متولیان امر همان جهاد اکبر است.
دکتر جعفری عنوان کرد: ایثار، شهادت، شجاعت، دفاع از ناموس، اخلاص، فداکاری و توکل کلید واژه‌های‌مشترک رزمندگان دفاع مقدس است که امروز و همیشه باید به یک فرهنگ عمومی و ماندگار تبدیل شود.
مهندس حسینی از آزادگان هشت سال دفاع مقدس در جمع مدیران سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شیراز ضمن یادآوری خاطرات تلخ و شیرین دوران جنگ و اسارات اظهار داشت: شرکت در جهاد یک آزمایش الهی است که انسان از آن سربلند یا شکست خورده بیرون می‌آید. بنابراین جنگ تحمیلی آزمایشی است که باید به چشم جهادی اسلامی به آن نگاه کنیم.
مهندس غلباش از دیگر آزادگان دفاع مقدس در این جمع دوستانه و صمیمی با بیان بخشی از خاطرات دوران سخت و طاقت‌فرسای ارسات، گفت: در این دوران مردان کوچکی بودند که کارهای بزرگی انجام دادند، آن هم در شرایط ویژه‌ای که رنج و سختی‌های‌آن غیرقابل بیان است.
وی در ادامه بیان کرد: در حوزه دفاع مقدس در بیان برخی واقعیت ها، تحریف‌هایی صورت گرفته است. اگر واقعیت‌ها بدون غلو و زیاده گویی از زبان رزمندگان بیان شود، مثمر ثمرتر خواهد بود

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی