[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

کالبد شکافی کرونا با حضورمتخصصان ایرانی وآمریکایی، روزنامه شیراز نوین

به همت معاونت بین‌‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه پنسیلوانیا پنل گفت‌و‌گوی گروهی مجازی با عنوان «بحران کرونا» و با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت ‌کننده از متخصصان ایرانی و آمریکایی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون بین‌‌الملل دانشگاه گفت: این گفت و‌گوی گروهی با هدف اشتراک ‌گذاری تجربیات و پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهامات موجود در خصوص بحران کرونا در هر دو کشور برگزار شد که در آن متخصصان و دانشمندان برجسته هر دو کشور به تبادل اطلاعات پرداختند.  
دکتر «نصراله عرفانی» افزود: این گفت‌وگوی گروهی با درآمدی بر پیشینه همکاری‌های‌دوجانبه دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معرفی اعضای بحث گروهی، به همت مدیر مرکز خاورمیانه دانشگاه پنسیلوانیا آغاز شد. او ادامه داد: همچنین اساتید گفت‌و‌گوی گروهی، دکتر «جاناتان مورنو» استاد اخلاق پزشکی و سیاستگذاری سلامت، استاد تاریخ و علوم اجتماعی و استاد فلسفه، دکتر «سوزان وایز» استاد میکروبیولوژوی و رئیس مرکز تحقیقاتی ویروس کرونا از دانشگاه پنسیلوانیا، «ویرا عاملی» دانشجوی دکتری از دانشگاه آکسفورد، دکتر «کامران باقری لنکرانی» استاد ممتاز دانشگاه و فوق ‌تخصص بیماری‌های‌داخلی گوارش، دکتر «محسن مقدمی» استاد دانشگاه و فوق ‌تخصص بیماری‌های‌عفونی و دکتر «حمید سوری» استاد اپیدمیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به تبادل نظر پیرامون پرسش‌های‌گروهی که از سوی اساتید و شرکت ‌کنندگان مطرح می‌‌شد، پرداختند. دکتر عرفانی ضمن تشکر از حضور فعال اساتید و دانشجویان دانشگاه در این گفت‌وگوی گروهی، بر ادامه برگزاری برنامه‌های‌مشابه در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.  در پایان دکتر «جاناتان مورنو» مدیر این گفت‌و‌گوی گروهی با اشاره به فضای پویای اینگونه برنامه‌ها و سوالات مطرح شده از سوی شرکت ‌کنندگان، علاقه‌‌مندی طرفین را برای ادامه این گفت‌وگو اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی