[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی دربرگزاری کنکور وایام محرم ضروری است ، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در یکصد و چهل و سومین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه، از عموم مردم خواست تا با توجه به پیش رو بودن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و همچنین برگزاری آزمون سراسری، با رعایت اصول بهداشتی ویژه کروناویروس، مراقب سلامتی خود و دیگران باشند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» از مردم و داوطلبان کنکور سراسری خواست تا با استفاده درست از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی، به این مسئولیت مهم اجتماعی پایبند باشیم.
معاون بهداشت دانشگاه ضمن اعلام انجام هزار و ۱۱۵ مورد نمونه آزمایش کرونا طی روز گذشته تاکنون در فارس؛ به بررسی آمار مبتلایان، موارد مرگ و میر، افراد بستری و بهبودیافته، روند خدمت رسانی به مبتلایان و موارد مشکوک در مراکز درمانی و عملکرد مراکز آزمایشگاهی تشخیصی کروناویروس دانشگاه پرداخت. دکتر همتی با اشاره به پیگیری معاونت بهداشت دانشگاه برای رعایت پروتکل‌ها و اصول بهداشتی در برگزاری آزمون سراسری سال جاری افزود: خوشبختانه با همدلی و همکاری مردم و تلاش‌های‌انجام شده از سوی مجموعه سلامت فارس، درصد آمار ابتلای مثبت و بستری در استان رو به کاهش است. دکتر «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست درباره اقدامات انجام شده در مراکز درمانی و بیمارستان‌های‌استان برای خدمت‌رسانی به مبتلایان و مراجعان، گزارشی ارایه داد.
همچنین دیگر معاونان و مدیران ارشد دانشگاه به بیان توضیحاتی درباره اقدامات حوزه خود در راستای بسیج ملی مبارزه با کروناویروس در فارس پرداختند. یکصد و چهل و سومین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صبح دیروز، بیست و هفتم مرداد، در دفتر ریاست دانشگاه و با حضور معاونان، مدیران و مسئولان ارشد دانشگاه برگزار شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی