[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

کشف بیش از یک تن موادمخدر در «استهبان»، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف بیش از ۱۱۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر سنتی، توسط مأموران انتظامی شهرستان «استهبان» خبر داد.
سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: مأموران انتظامی شهرستان «استهبان» با انجام کارهای فنی و اطلاعاتی، یک شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و موضوع دستگیری اعضای این شبکه را در دستور کار خود قرار دادند.
به گزارش شیراز نوین به نقل از پلیس فارس، حبیبی ادامه داد: مأموران با کنترل‌های محسوس و نامحسوس خودروهای عبوری در محور «ایج-شیراز» یک دستگاه وانت مزدای دوکابین حامل مواد مخدر را شناسایی کرده و به راننده دستور ایست می‌دهند. وی با بیان اینکه راننده بدون توجه به دستور مأموران پلیس، برای فرار از مهلکه اقدام کرد، گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودروی مورد نظر توقیف و یک سوداگر مرگ دستگیر شد.
حبیبی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو ، ۱۱۰۹ کیلوگرم موادمخدر سنتی کشف شد، گفت: این مواد شامل ۶۶۷ کیلو حشیش و ۴۴۲ کیلو تریاک بوده است.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده است، تأکید کرد که برخورد با سوداگران مرگ، از اولویت‌های مهم پلیس به شمار می‌رود. رئیس کل دادگستری فارس نیز پیش از این اعلام کرده بود که مجموعه‌های قضایی و انتظامی استان فارس در حال انجام تحقیقات تکمیلی برای شناسایی و دستگیری سایر مرتبطین این پرونده‌اند. به گزارش روابط عمومی  دادگستری فارس، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی با بیان اینکه مجموعه‌های قضایی و انتظامی اراده راسخی در راستای مقابله قاطع با مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ دارند، تأکید کرده بود که افرادی که با توزیع مواد مخدر زمینه گسترش فساد را فراهم می‌کنند باید در انتظار مجازات‌های سختی باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی