[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

استفاده بهینه از توانمندی‌های استاندارد در شهرداری شیراز، روزنامه شیراز نوین

برای تسهیل وتسریع فرایند استاندارد سازی آزمایشگاه‌های شهرداری شیراز مطابق با قوانین و ضوابط تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل استاندارد فارس با شهرداری شیراز منعقد شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز فارس، مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری شیراز از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در خصوص گسترش همکاری‌ها به منظور ایجاد هم افزایی و استفاده بهینه از توانمندی‌های قانونی، علمی، فنی و آزمایشگاهی مابین شهرداری شیراز و اداره کل استاندارد استان فارس با هدف کسب رضایت حداکثری شهروندان خبر داد. داریوش ستایشگر گفت: تفاهم نامه با موضوعیت گسترش همکاری‌ها به منظور ایجاد هم‌افزایی و استفاده بهینه از توانمندی‌های علمی، فنی و آزمایشگاهی در حوزه استاندارد، استاندارد‌سازی، تدوین و تجدیدنظر استاندارد‌های ملی ایران در قالب استفاده از توان فنی و ظرفیت‌های تخصصی هر دو دستگاه در چارچوب نظام استانداردسازی کشور در کوتاه‌ترین زمان و بکارگیری مؤثرترین شیوه‌ها در استفاده بهینه از توانمندی‌های علمی، فنی و اجرای طرفین منعقد شد.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی با محوریت آشنایی با نحوه تدوین استاندارد برای استاندارد‌سازی فرایندها، فعالیت‌های اجرای، فنی و قانونی برای کارشناسان و مدیران شهرداری، همینطور همکاری برای تسهیل وتسریع فرایند استانداردسازی آزمایشگاه‌های شهرداری شیراز مطابق با قوانین و ضوابطه مربوطه استاندارد از اهداف این تفاهم نامه است که به عنوان گامی مؤثر در تداوم بهبود مستمر خواهد بود.
مدیرکل دفتر تحول و نوسازی اداری شهرداری شیرازتأکید کرد: مدت اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا به مدت سه سال است؛ که بعد از پایان اعتبار در صورت موافقت طرفین قابل تمدید است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی