[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر در ناحیه احمد بن موسی(ع) برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

سروان محمد هادی زارع مسئول بازرسی و ناحیه احمد ابن موسی (ع) شیراز در مصاحبه با تنویر اعلام نمود: بسیج و سپاه به عنوان یکی از نهادهای اصلی متولی جذب و ساماندهی گروه‌های‌مردمی در راستای دفاع از ارزش‌های‌انقلاب اسلامی،  جهت بررسی میزان پیشرفت عملکرد سازمانی اقدامات متنوعی صورت می‌دهد. 
جشنواره مالک اشتر یکی از مهم‌ترین و بزرگترین این اقدامات است که هر سال به صورت سراسری در کل کشور انجام می‌گردد. بالطبع همه نیروهای نظامی این جشنواره در بسیج به علت الگویی بودن آن،  بروز بیشتری داشته و لازمست که به آن توجه بیشتری شود که این مهم در ناحیه احمد بن موسی (ع)  با حساسیت بیشتری پیگیری می‌گردد. 
در سال‌جاری علی‌رغم پدیده شوم کرونا، این اهمیت مورد توجه ویژه فرماندهی ناحیه احمدبن‌موسی(ع) بود که با مدیریت مستقیم و دستور وی فرایند این جشنواره با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز گردید. 
از آنجا که هدف اصلی این جشنواره تقدیر از مدیران سازمانی موفق است، معاونت بازرسی و تعالی فرماندهان ناحیه وارد عرصه شد تا بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته و استفاده از تجربیات گذشته افراد موفق را شناسایی نموده و به دبیرخانه جشنواره معرفی دارد. این مقام مسئول در این راستا بیان داشت که انتخاب برگزیدگان بسیجی کاری دشوار بود که علت آن روحیه جهادی و تکثر فعالان این عرصه است که می‌طلبید  با حساسیت زیاد و دقت‌نظر افراد انتخاب شوند، خصوصاً اینکه این ناحیه یک جامعه بالایی را در اختیار دارد که رده‌های‌تحت‌امر آن بسیار زیاد بوده و کار بررسی را دشوار می‌کرد. 
از این‌رو با هماهنگی معاونت‌های‌تخصصی در ناحیه احمد بن موسی(ع)  و بعد از جلسات مکرر و جمع‌بندی نهایی،  تعدادی از مدیران بسیجی انتخاب شدند که بالطبع تعدادی از آنان از مدیران  بازرسی و تعالی حوزه‌های ‌مقاومت بودند. 
در این راستا و بعد از تمهیدات بهداشتی در روز چهارشنبه 29 مردادماه همایش حضوری تقدیر از برگزیدگان در سالن طاووسیه شیراز با حضور حداکثری بسیجیان و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تشریف‌فرمایی مسئولان سپاه فجر خصوصاً نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه فجر برگزار شد که در این برنامه از برگزیدگان خصوصاً سه تن از مسئولان بازرسی حوزه‌ها، خواهر شریفی،  برادر نظرزاده و مهدی زارعی با اهدای لوح سپاس، هدیه و تندیس تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی