[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

تغییر مسیرهای حرکت اتوبوس ومینی‌بوس‌های‌فاز یک و دو صدرا ، روزنامه شیراز نوین

با توجه به از سرگیری فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های‌بهداشتی، سازمان مدیریت حمل و نقل و اتوبوسرانی شهرداری صدرا مسیرهای حرکت خطوط حمل و نقل شهری را جهت استفاده عموم اعلام کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، جلال جعفری ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: با لحاظ درخواست‌های‌مکرر شهروندان و پیگیری فعالان اجتماعی در شهر صدرا در خصوص تغییر در برخی مسیرهای حرکت ناوگان حمل ونقل عمومی، پس از بررسی کارشناسی و لحاظ محدودیت‌های‌موجود و تعداد وسائط حمل و نقل در اختیار، مسیرهای جدید اتوبوس‌های‌فاز یک و همچنین مینی‌بوس‌های ‌فاز دو برنامه‌ریزی و اجرا شد.
وی با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا افزود: یکی از مهم‌ترین حوزه‌های مستعد جهت انتقال بیماری کرونا طبق نظر مراجع مربوطه، حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی بوده که به دلیل تردد بالای مسافران و همچنین ازدحام جمعیت و با توجه به درخواست بالای شهروندان در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، امکان انتقال بیماری در این مکان‌ها بسیار بالا است و به تبع آن از درصد بالاتری در لیست مراکز احتمالی شیوع ویروس برخوردار است. 
جعفری با تأکید بر استفاده از ماسک گفت: توصیه می‌شود مسافران محترم برای حفظ سلامت خود و سایر شهروندان، دستورالعمل‌ها‌ و پروتکل بهداشتی را رعایت کنند و نسبت به استفاده مستمر از ماسک اقدام نمایند. در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های‌بهداشتی، باعث ابتلای بیشتر مسافران و رانندگان تاکسی و اتوبوس و در نهایت دیگر شهروندان به این بیماری می‌شوند که در صورت افزایش ابتلاء به این ویروس، مجبوریم علی‌رغم میل باطنی، برای حفظ جان مردم مجدداً ناوگان حمل و نقل را متوقف نماییم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی