[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

استاندار فارس: طبابت مانند عبادت است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت‌الله‌رحیمی در مراسم گرامیداشت روز پزشک با تسلیت ایام محرم حسینی با تقدیر از  جامعه پزشکی استان، گفت: اعتقاد ما طبابت را مانند عبادت می‌داند و این کارکرد در نزد همه مردم شناخته شده است.
وی خاطر نشان کرد: طبابت  از جمله شغل‌های‌ مورد تأکید ائمه اطهار است و همگان نسبت به این جایگاه والا اذعان دارند. 
نماینده عالی دولت در استان فارس اظهار داشت: پزشکان علاوه بر خدمات تخصصی درمان نسبت به معرفی اخلاق و انسان دوستی گام‌های ‌مؤثری برداشته‌اند. 
وی با گرامیداشت یاد درگذشتگان مبارزه با بیماری کرونا در جامعه پزشکی گفت: انتظار ما از جامعه پزشکی فروتنی است که برازنده این جامعه خادم است.
استاندار فارس با اشاره به شرایط کنونی پزشکان در مبارزه با شیوع بیماری کرونا اظهار داشت:  امروزه علاوه بر بیماری کرونا دچار تحریم‌های‌اقتصادی هستیم اما علی‌رغم مشکلات در رفع نیاز‌های‌اولیه و بهداشتی مردم گام‌های‌خوبی برداشته شده است و استان فارس در مراحل مختلف شیوع این بیماری موفق عمل کرده است. 
وی افزود: روزانه بیش از یک میلیون ماسک در استان در حال تولید است که با مشارکت همگانی مردم و مسئولان و کادر درمان محقق شده است. 
دکتررحیمی در ادامه با بیان اینکه حل مشکلات کنونی با بهره‌گیری از تخصص و تجربه امکان‌پذیر است، ابزار امیدواری کرد: کادر درمان استان همچنان در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارد و همه ما مدیون این جانفشانی‌ها هستیم.
گفتنی است این مراسم با تقدیر از کادر نمونه درمان استان پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی