[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

افتتاح ۲۳ پروژۀ آبرسانی شهری و روستایی در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت آبفا  استان خبر داد:
افتتاح  ۲۳ پروژۀ آبرسانی شهری و روستایی در فارس

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس طی گفت‌وگویی، از آغاز بهره‌برداری از ۲۳ پروژه  آبرسانی در تعدادی از شهرها و روستاهای استان، همزمان با گرامیداشت هفته دولت ( دوم الی نهم شهریور‌ماه) و ایام تکریم خدمات دولتمردان، خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، علی بوستانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس، طی گفت‌وگویی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر دولتمردان شهید رجایی و باهنر، این ایام را به هیئت دولت و مردم ایران اسلامی تبریک گفت و از بهره‌برداری از چندین پروژه آبرسانی در شهرها و روستاهای استان، به منظور گرامیداشت خدمات دولت خبر داد . وی در همین راستا تصریح نمود: به میمنت فرا رسیدن هفته دولت « ۲ الی ۹ شهریور » و پاسداشت مظلومیت و خاطره دولتمردان شهید رجایی و با هنر  و همچنین قدردانی از زحمات کارکنان دولت، شرکت آبفا استان فارس این افتخار را دارد تا از ۲۳ پروژه آبرسانی خود در تعدادی از شهرها و روستاهای استان فارس بهره‌برداری نماید. بوستانی گفت: شرکت آبفا استان فارس در ایام هفته دولت و به منظورگرامیداشت یاد و خاطر دولتمردان شهید و در راستای رسالت خطیر خود مبنی بر تأمین و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی برای مردم شریف استان، ۲۳ پروژه آبرسانی شهری و روستایی را با صرف اعتباری بالغ بر ۲۸۵ میلیارد ریال در مدار بهره‌برداری قرار خواهد داد. وی افزود: این ۲۳ پروژه شامل بهره‌برداری از ۸ حلقه چاه، ۲۲ کیلومتر خط انتقال آبرسانی، ۴ باب مخزن با ظرفیت  ۱۲۰۰ متر مکعب، یک باب ایستگاه پمپاژ ، ۳۵۰۰ متر خط انتقال برق و ۴۷۸۰ متر شبکه توزیع آب شرب می‌باشد که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها قریب به ۳۸۰۰ خانوار شهری و روستایی از مزایای آبرسانی آن بهره‌مند خواهند شد. 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس در بخشی دیگری از گفت‌وگوی خود ضمن بحرانی خواندن منابع آب استان بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب از سوی مشترکین آب شرب تأکید و خواستار مشارکت همگانی مردم در حفظ منابع آب گردید و صرفه‌جویی در مصرف آب را تنها راه  استمرار خدمات آبرسانی به مردم عنوان نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی