[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

آغاز به کار ناحیه ۲ شهرداری قدم مثبتی برای پیشرفت این منطقه خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی، معاونان و مسئولان شهرداری و شهروندان، شهرداری فعالیت ناحیه ۲ صدرا واقع در فاز ۲ به صورت رسمی آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری صدرا، دکتر پرنیان ضمن بیان مشکلات شهر صدرا و به خصوص فاز ۲ گفت: از ابتدای فعالیت اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم در شهر صدرا پس از بررسی‌های‌به عمل آمده و بازدید‌های‌متعدد با حجم زیادی از پروژه‌های‌عقب مانده در این منطقه روبرو بودیم که بر همین اساس ۶۰ درصد از بودجه مصوب سال ۹۹ را به فاز ۲ اختصاص دادیم. وی با تشکر ویژه از دکتر حاجی پور مدیر عامل شرکت عمران عنوان کرد: خوشبختانه با تعامل مثبتی که بین شهرداری، شورای اسلامی شهر و شرکت عمران به وجود آمده و با دستور دکتر طاهرخانی معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید، می‌توانیم از اعتبارات شرکت عمران به موازات انجام پروژه‌های‌بزرگ در عملیات عمرانی درون شهری نیز استفاده کنیم که انشاالله ماحصل این همکاری خیر و برکت برای شهر به ارمغان خواهد داشت.
وی با مطرح کردن مراحل قانونی انجام یک پروژه افزود: متأسفانه پس از برآورد هزینه‌های‌پروژه زمان زیادی صرف اقدامات قانونی برگزاری مناقصه و بعضاً تجدید مناقصه می‌شود که از اختیارات شهرداری خارج است و باید نسبت به اعتبار موجود برای اجرای پروژه‌ها با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی اقدام گردد. شهردار صدرا با معرفی مهندس رفیعی به عنوان سرپرست شهرداری ناحیه ۲ بیان داشت: انتظار می‌رود افتتاح این مجموعه تا حدودی رضایت شهروندان این منطقه را فراهم سازد و امیدواریم که آغاز به کار ناحیه ۲ شهرداری قدم مثبتی برای پیشرفت این منطقه شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی