[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

تولیدی‌ها فروش محصولات خود را اجباری نکنند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف تخلف میلیاردی یک شرکت پخش موادغذایی و بهداشتی در زمینه فروش اجباری و گران‌فروشی در شیراز خبر داد.
به گزارش دریافتی شیراز نوین، حمید زارع گفت: یک شرکت پخش موادغذایی و لوازم بهداشتی که صاحبان سوپرمارکت‌ها را در قبال خرید روغن به خرید رب‌گوجه یا تن‌ماهی مجبور می‌کرد در دام بازرسان سازمان صمت افتاد و بعد از تشکیل پرونده به تعزیرات معرفی شد. رئیس اداره بازرسی سازمان صمت استان فارس ادامه داد: پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فروش اجباری از سوی شرکت‌های پخش، موضوع در دستور کار قرار گرفت و بازرسان سازمان در پوشش صاحب مغازه در برخی سوپری‌ها مشغول به کار شده و موضوع را تأیید کردند. او این اقدام را یک تخلف قانونی دانست و گفت: در بازرسی از انبار شرکت یاد شده، مقادیری روغن خوراکی با قیمت گذشته مشاهده شد که این شرکت با قیمت جدید آنها را عرضه می‌کرد، لذا تخلف گران‌فروشی نیز به خرید اجباری اضافه شد.
زارع ارزش پرونده مفتوحه برای این شرکت پخش را 2‌میلیارد و 886 میلیون ریال اعلام و خاطرنشان کرد: پرونده این شرکت برای رسیدگی و صدور حکم قانونی، به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی