[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

کرمانشاهی: یک سوءتفاهم دربی را از من گرفت، روزنامه شیراز نوین

کرمانشاهی می‌گوید که مطرح شدن نام او در رسانه‌ها سبب شد تا کمیته داوران از سپردن بازی دربی به این داور صرف نظر کنند.
رضا کرمانشاهی پس از حضور در فدراسیون فوتبال در مقابل خبرنگاران حضور یافت و درباره خط خوردنش از قضاوت دربی، اظهار داشت: جلسه خیلی خوب بود و نماینده شهرستان خودمان خیلی خوب پیگیری کرد.
وی برای این قضیه ابراز تأسف کرد و با من تماس گرفت و از من خواست تا با من به اینجا بیاید و ببینیم قضیه از چه قرار است. آمدیم اینجا و با آقای بهاروند صحبت کردیم و او گفت که چون در هفته‌های‌اخیر اسم شما در محافل ورزشی تکرار می‌شد و سوءتفاهم‌هایی به وجود آمده بود، ما حس کردیم مطبوعات این قضیه را به ما تحمیل می‌کنند که شما باید داور دربی باشی یا این احساس پیش آمد که شما به مطبوعات خط می‌دهید که داور دربی باشید. به خاطر همین صلاح دانستیم که شما داور دربی نباشید، گفت: شما از داوران خوب ما هستید که بازی‌های‌سنگینی مثل سپاهان و شهرخودرو، استقلال و نساجی و... را قضاوت کردید.
او که دهمین سال حضورش در لیگ برتر را سپری کرد، درباره این ماجرا توضیح داد: آقای بهاروند گفت: کمیته‌ای در فدراسیون تشکیل شده و فقط همین بحث بوده که چرا یک هفته است که اسم من در سایت‌ها و روزنامه‌ها مطرح شده و استنباطشان این بوده که من می‌خواهم با رایزنی خودم را تحمیل کنم در حالی که اینطور نبوده و کمیته داوران انتخاب کرده است. نماینده مجلس را قانع کردند که قصد توهین یا جسارت نبوده و همه این‌ها را توضیح دادند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا با نماینده مجلس به فدراسیون آمد؟ گفت: وی خودش مطالبه کرد و گفت که بنده خودم باید این را مطالبه کنم. چون در ماجرای سرمربی تیم ملی در جریان امور فدراسیون قرار دارند، گفت که من سر راه از شما می‌خواهم که باهم به فدراسیون برویم.
کرمانشاهی همچنین توضیح داد: ما برخلاف مربیان و بازیکنان فوتبال رابطه صمیمی باهم داریم. من برای زاهدی‌فر خیلی ناراحتم که این اتفاق برایش رخ داد یا پیام و بیژن. فکر نکنید دغدغه ما قضاوت بازی است، من چون احساس کردم لطمه خوردم، آنطور برخورد کردم.
داور باسابقه لیگ برتر در مورد وضعیت قضاوت دربی برای حیدری گفت: این در حوزه اختیارات من نیست و کمیته داوران تصمیم گرفته است.
او درباره صحبت‌های‌کمیته صیانت فدراسیون گفت: آقای علیپور صحبت کرد و تصحیح هم کرد. او مصاحبه کرد و جو علیه فدراسیون ایجاد شده، من احترام خاصی برایش قائلم. آقای علیپور رئیس کمیته صیانت هست. از من پرسید که تو چنین کاری کردی که یک هفته نامت مطرح شد؟ گفتم که من این کار را نکردم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی