[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

مجوز برگزاری برخی از اردوهای ورزشی صادر شد، روزنامه شیراز نوین

در جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز برگزاری اردوی تیم‌های ملی برخی رشته‌های ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.
در این جلسه که به ریاست دکتر محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، علاوه بر  دکتر ماهر معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران و پیمان فخری، رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک، رؤسا و دبیران فدراسیون‌هایی نظیر ووشو، تنیس، بوکس، والیبال و دوچرخه‌سواری نیز حضور داشتند و به بیان دغدغه‌های خود پرداختند.
مسجدی در خصوص برپایی اردوهای ملی و لیگ‌های برخی رشته‌های‌ورزشی گفت: پیرو جلسه‌ای که پیشتر با دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت برگزار شد، نامه‌نگاری شماری از فدراسیون‌های ورزشی که درخواست‌های مبنی بر برگزاری اردوهای ملی با توجه به ضرورت آن رشته داشتند، مورد بررسی قرار گرفت. در نهایت مقرر شد اردوی تیم‌های‌ملی رشته‌های‌بوکس، کشتی، تکواندو و ووشو با حداقل نفرات و با رعایت‌پروتکل‌های‌بهداشتی آغاز شود.
علاوه بر این مجوز برگزاری رقابت‌های لیگ والیبال، لیگ تالو و لیگ پومسه، لیگ تنیس و لیگ دوومیدانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.
برابر اعلام ماهر، معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران، باشگاه‌های ورزشی تهران بزرگ نیز در صورت اخذ گواهی آموزشی ضد کرونا (که در سایت پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی موجود است)، می‌توانند فعالیت‌های خود را به طور مجدد و با رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی آغاز کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی