[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

عملیات اجرایی بزرگراه شیراز - سپیدان - یاسوج آغاز شد ، روزنامه شیراز نوین

عملیات اجرایی بزرگراه شیراز - سپیدان - یاسوج همزمان با هفته دولت به طول 13 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 480 میلیارد ریال آغاز شد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسای فارس، سید مصطفی تقوی  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی فارس در حاشیه این مراسم که با حضور سید احمد احمدزاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس برگزار شد، گفت: 
این پروژه با عنوان بزرگراه شیراز - سپیدان - یاسوج به طول 130 کیلومتر بوده که 100 کیلومتر این پروژه در استان فارس می‌باشد و 70 کیلومتر آن از شیراز تا سپیدان به بهره برداری رسیده است. وی اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه از ورودی شهر سپیدان بدلیل گره ترافیکی به طول 13‌کیلومتر آغاز شده و دیگر قطعات به سمت یاسوج در دست مطالعه می‌باشد که در صورت تأمین اعتبار لازم به مناقصه گذاشته می‌شود. مهندس تقوی افزود: تعداد 40 دستگاه پل در طول این 13 کیلومتر احداث خواهد شد. معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی فارس در خصوص احجام این پروژه تصریح کرد: حجم خاکبرداری 000/600 متر مکعب، حجم خاکریزی 000/300 مترمکعب، حجم زیراساس 000/23 متر مکعب و حجم اساس 000/20 متر مکعب می‌باشد.
وی مقدار آسفالت مصرفی مسیر را 000/35 تن اعلام و اظهار امیدواری کرد بتوانیم با تأمین اعتبارات لازم در بازه زمانی 2 سال پروژه را به اتمام برسانیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی