[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

دو مدال برای دوندگان فارس، روزنامه شیراز نوین

رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ از عصردوشنبه با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار از سراسر کشور آغاز شد. که فارس با دورزشکار خودیک مدال طلا و یک برنز کسب کرد. در این مسابقات شرکت‌کنندگان در مواد؛ پرش با نیزه، پرتاب نیزه، پرتاب وزنه، ۱۰۰ متر با مانع، پرش طول، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، پرتاب چکش، ۸۰۰ متر، پرش ارتفاع، پرش سه گام، ۴۰۰ مانع، ۵۰۰۰ متر و پرتاب دیسک به مصاف یکدیگر رفتند.
سارا ندافی در دوی صد متر با مانع و مریم نوروزی در این رقابت شرکت کردند. 
جذاب ترین رقابت مثل همیشه در دوی صدمتر رخ داد؛ جایی که فرزانه فصیحی، رکورددار دوی سرعت ایران توانست قهرمانی را از آن خود کند. فصیحی با رکورد 11.87 ثانیه بعد از ماه‌ها تعطیلی مسابقات دوومیدانی به مدال طلا دست یافت. حمیده اسماعیل نژاد با ۱۲،۲۷ ثانیه  و دلنیا بیگم جانی با  ۱۲،۴۱ ثانیه در رده‌های‌بعدی قرار گرفتند.
اتفاق ویژه مسابقات دیروز اما رکورشکنی در ماده پرش طول بود ریحانه مبینی با ثبت رکورد ۶،۱۷ متر موفق شد رکورد این ماده را ( ۶،۱۴ متر متعلق به توران شادپور بود) سه سانتیمتر بهبود ببخشد. البته فدراسیون اعلام کرده این رکورد شکنی پس از انجام تست دوپینگ ثبت خواهد شد؛ رکوردی که بعد از 45 سال شکسته شده است.
در ماده دوی ۱۰۰ متر با مانع سارا ندافی با رکورد 14.73 ثانیه قهرمان شد و الهام السادات هاشمی از مازنداران با ۱۲٫۸۴ متر به عنوان قهرمانی پرتاب وزنه رسید. مریم نوروزی هم در پرتاب نیزه با 12/24سوم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی