[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

بهره‌برداری از طرح افزایش ظرفیت پست برق ۲۳۰ کیلوولت بوشهر، روزنامه شیراز نوین

مهندس غلامرضا نصیری مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر در مراسم بهره‌برداری از  ۹۴ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۰۰۶ میلیارد تومان در شهرستان بوشهر با گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را فرصتی برای تبیین اهداف دولت در توسعه خدمات و ارائه گزارشی از عمل به آموزه‌های‌خدمات صادقانه و خالصانه دانست و گفت: شهیدان رجایی و باهنر مصداق عینی خدمت بی‌منت در مجموعه کارگزاران دولت بودند که باید مشی و منش این شهیدان سرلوحه کار مدیران و مسئولان در همه رده‌های ‌مدیریتی باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر با یاد‌آوری اینکه طرح افزایش ظرفیت پست ۲۳۰ کیلوولت بوشهر ۱  با راه اندازی یک دستگاه  ترانسفورماتور ۱۶۰ مگا ولت آمپر اخیراً وارد مدار بهره‌برداری شد و به طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد و خدمات آن مورد استفاده شهروندان در شهرستان بوشهر قرار می‌گیرد، گفت: این طرح با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد ریالی دولت به سرانجام رسید و هدف از اجرای آن تأمین برق برای متقاضیان جدید دراین منطقه و کاهش افت ولتاژ و همچنین پاسخگویی به نیازهای موجود با تأمین و انتقال برق مطمئن و پایدار بوده است.
مهندس نصیری در ادامه با تأکید بر اینکه از همه فرصت‌های‌قانونی برای تأمین و انتقال برق و انرژی به ویژه برای مشترکان صنعتی در استان بوشهر بهره‌گیری خواهد شد، گفت: افزایش ظرفیت پست‌ها و ایستگاه‌های‌برق با بکارگیری نیروی متخصص داخلی در این استان در سال جاری و سال پیش رو به یک رکورد و شاخص قابل توجه تبدیل خواهد شد.
وی از سرمایه‌گذاری زیربنایی دولت در حوزه تأمین و انتقال برق در استان بوشهر خبر داد و گفت: اخیراً نیز طرح‌های تأمین و انتقال برق در بوشهر با هزینه ۱۲۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اجرا شد و به بهره‌برداری رسید که آغازی بر فعالیت‌های‌گسترده تأمین برق برای مشترکان و شهروندان این استان است .
مهندس نصیری ادامه داد: پروژه‌های افزایش ظرفیت پست‌های ۲۳۰ کیلوولت گناوه و بوشهر، توسعه  و افزایش ظرفیت ۴۰۰ کیلوولت پارس (عسلویه)، صنعت بوشهر که اخیراً افتتاح شد از جمله اقدامات زیر بنایی و زیر ساختی است که زمینه تحول در حوزه صنعت و بهینه‌سازی تأمین و تولید برق را کلید زده است.
مدیرعامل برق منطقه‌ای فارس و بوشهر یادآور شد: طرح‌ اصلاح، به روزرسانی و بهینه‌سازی شبکه انتقال و فوق توزیع  برق نیز از دیگر پروژه‌هایی بود که اخیراً در بوشهر افتتاح شد. راه‌اندازی این طرح‌ها بیانگر عزم دولت در تأمین زیر ساخت‌های‌توسعه در استان بوشهر است که شرکت برق منطقه‌ای آن را اجرا و هدایت خواهد کرد.
در این مراسم که با حضور استاندار بوشهر، نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان بوشهر و برخی از مسئولان استانی و محلی برگزار شد، استاندار بوشهر و مسئولان و کارگزاران حاضر در مجلس از خدمات شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر در تأمین برق مطمئن و پایدار برای این منطقه تقدیر کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی