[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز: شورای شهرشیراز دید مثبتی به درمان کرونا داشتند ، روزنامه شیراز نوین

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به پاس قدردانی از زحمات مدافعان سلامت از رئیس سازمان نظام پزشکی شیراز و جمعی از پزشکان و کادر درمان، تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در ابتدای یکصد و چهل و هفتمین جلسه علنی این شورا با هدف قدردانی از مجاهدت‌های کادر درمان و سلامت شیراز بویژه در روزهای مواجهه با بیماری کرونا، از دکتر «حمیرا وفایی»، دکتر «طاهره پوردست» و دکتر «ادنوش افریدون» به نمایندگی از پزشکان شیراز، تجلیل به عمل آمد.
دکتر «حمیرا وفایی» رئیس هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز در این مراسم با اشاره به اینکه قرن‌هاست ایران در حوزه طب می‌درخشد و این افتخاری برای جامعه پزشکی است از شهدای مدافع سلامت در تیم‌های بهداشتی و درمانی که در در صف نخست مقابله با بیماری کرونا بودند، یاد کرد. رئیس هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز با قدردانی از همراهی شورای شهر شیراز در مساعدت برای پیشگیری از گسترش این بیماری از روزهای نخست تاکنون، خاطرنشان کرد: شورای شهر دید مثبتی نسبت به موضوع و کمک به مجموعه درمانی استان داشتند و همین امر سبب شد تا با انگیزه مضاعف امور مختلف را پیش برده و ما نیز بتوانیم تعهدات خود را انجام دهیم. گفتنی است در این مراسم از دکتر وفایی رئیس سازمان نظام پزشکی و همچنین دکتر «طاهره پوردست» و دکتر «ادنوش افریدون» به نمایندگی از مدافعان سلامت و تلاشگران عرصه بهداشت و درمان با اهدای لوح سپاس تجلیل و تکریم به عمل آمد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی