[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

انجام خدمات شهری به مردم سوگوار حسینی، روزنامه شیراز نوین

مهندس صفرپور از استمرار خدمات‌رسانی به عزاداران حسینی با بسیج امکانات شهرداری خبرداد. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، معاون اجرائی شهرداری صدرا با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام گفت: کربلا به وسعت تاریخ است و به یک «یا لیتنی کنت معکم» ختم نمی‌شود؛ امروز هم عرصه جهاد با یزیدیان در رکاب حسین زمان استمرار دارد. این جهاد گاهی در قامت مدافعان حرم ائمه اطهار تبلور پیدا می‌کند و در زمانی در قامت مدافعان سلامت و در عرصه‌ای در خدمت‌رسانی به مردم ظهور و بروز می‌یابد.
مهندس صفرپور با اشاره به خدمات رسانی به مردم شهر صدرا توسط شهرداری اظهار داشت: امروز جهاد در رکاب حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام خدمت جهادی به مردم و باز کردن گره از زندگی آنان و توسعه و تقویت فرهنگ خدمت‌رسانی است. 
تلاش نموده‌ایم تا با همه کمبودهای اعتباری و اشکالات زیرساختی شهرصدرا، خدمت به مردم را سرعت ببخشیم و تلاش کنیم خدمات کمی و کیفی فراگیر در زندگی مردم احساس گردد. معاون اجرایی شهرداری صدرا با برشمردن اقدامات شهرداری در فضاسازی و حمایت از مجموعه‌های‌مذهبی اظهار داشت: حوزه خدمات شهری با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی با نصب پرچم و پلاکارد در میادین و بلوارهای شهری و همچنین تأمین نیروهای خدماتی به منظور همکاری و پشتیبانی برگزاری مراسم عزاداری در مرکز شهر و نظافت هر روزه محل یادمان شهدای گمنام، همچنین حوزه عمرانی با تسطیح مکان‌های‌برگزاری عزاداری سید و سالار شهیدان در کنار مساجد حسب نیاز آنان، حوزه حمل و نقل با انتقال سوگواران حسینی پس از مراسم عزاداری، حوزه فضای سبز با بازسازی و بهسازی محل برگزاری عزای حسینی در یادمان شهدای گمنام، مرکز آتش‌نشانی با شستشوی مکرر محل برگزاری مراسم و همچنین استقرار و آماده‌باش واحدهای عملیاتی در محل برگزاری مراسم به منظور مقابله با حوادث احتمالی، در کنار ستاد برگزاری مراسم عزاداری حسینی شهرصدرا تلاش کردند تا زمینه حضور هر چه بیشتر مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را فراهم نمایند.
وی با اشاره به استمرار فعالیت‌های‌مربوط به ماه محرم به توسعه فضای یادمان شهدای گمنام اشاره نمود و گفت: به منظور توسعه سنگفرش و امکان دسترسی بیشتر مردم به یادمان شهدای گمنام طراحی جدید در حال انجام است که امیدواریم با طی تشریفات قانونی، در هفته دفاع مقدس سنگفرش و توسعه محوطه‌های یادمان شهدا آغاز گردد تا شهروندان شهر صدرا بتوانند در کنار مزار شهدای گمنام که دارالشفای آزادگان عالم است از فضای معنوی مناسب‌تری استفاده کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی