[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

رئیس هیئت فوتبال فارس: بله، چمن پارس مشکل دارد، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: صبح دیروز بود که یکی از خبرگزاری‌ها خبر گرفته شدن میزبانی جام حذفی از شهر شیراز را منتشر کرد. در پی انتشار این خبر، با مسئولان مربوطه تماس گرفتیم اما عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و همچنین غلامعلی هنرپیشه رئیس هیئت فوتبال استان، چنین چیزی را تکذیب کردند و گفتند هنوز چیزی به طور رسمی اعلام نشده است.
حاجی‌زاده هر گونه صحبت درباره این موضوع را به بعد از اعلام رسمی تصمیم فدراسیون فوتبال موکول کرد اما هنرپیشه گفت: واقعیت این است که چمن استادیوم مشکل دارد و مسئولان فدراسیون این ایراد را از این ورزشگاه گرفته‌اند.  
وی درباره این که چرا در این چندماه که زمان برای بازسازی چمن وجود داشت، اقدام مناسبی صورت نگرفت، گفت: مسئولیت این کار به عهده هیئت نبوده. این کار به پیمانکار سپرده شده و پیمانکار نیز زیر نظر اداره ورزش است.
این درحالیست که هنرپیشه دو روز پیش به خبرنگار ایران ورزشی گفته بود: ورزشگاه پارس در حالت کلی آماده است. نواقصی داشت که قرار بود برطرف شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این پروسه متوقف شد. این نواقص عمدتاً مربوط به ورود و خروج تماشاگران است. مثل گیت‌های ورودی. با این حال خود زمین و رختکن آماده است.
بهرحال به احتمال فراوان این میزبانی از شهر شیراز گرفته خواهد شد. میزبانی خوبی که می‌توانست برگ برنده‌ای برای ورزش فارس باشد اما ظاهراً اهمال زیادی در این زمینه انجام شد تا مشخص شود ناکامی‌های‌ورزش و به خصوص فوتبال استان، فقط به نتایج تیمی و باشگاهی محدود نمی‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی