[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

چرا به فدراسیون‌های‌مدال‌آور توجهی نمی‌شود؟، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص قرارداد ویلموتس واکنش نشان داد.
غلامرضا محمدی در خصوص مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی کشتی اظهار داشت: در چند روز گذشته خبر بازگشایی اردو منتشر شد که این خبر خوبی است. وقتی المپیک به تعویق افتاد من گفتم فرصت خوبی است و نفع ما شد. در صورتی که ما بتوانیم از این فرصت به وجود آمده استفاده کنیم. الان اکثر رقیبان ما مثل آمریکا، روسیه، گرجستان، ژاپن و... تمریناتشان را شروع کردند. اگر ما دیر شروع کنیم این تعویق یک ساله تبدیل به تهدید می‌شود.
وی افزود: از دبیر خیلی تشکر می‌کنم، برای دریافت مجوز خیلی تلاش کرد و ان‌شالله اردوهایمان را در چند روز آینده برگزار می‌کنیم. ما هم در کشتی فرنگی کار سختی داریم و سه سهمیه برایمان باقی مانده است.
غلامرضا محمدی در رابطه با قرار ویلموتس عنوان کرد: دوست نداشتم در این خصوص صحبت کنم ولی واقعاً متأسفم. به کل بودجه فدراسیون‌های‌صاحب مدال مثل کشتی، تکواندو،جودو و دوومیدانی چه توجهی می‌شود؟ خواهش می‌کنم از وزارت ورزش و دستگاه بالاتر این مشکل را حل کنند. همه نگران هستند و تبعیض زیاد است. باید به مشکلات فوتبال رسیدگی شود.
سرمربی تیم ملی آزاد در رابطه با برگزاری مسابقات جهانی عنوان کرد: من به شخصه فکر می‌کنم مسابقات جهانی برگزار می‌شود و بنا می‌گوید نمی‌شود، اگر نشود باید کارمان را انجام دهیم. ما خیلی عقب هستیم باید بچه‌ها را بعد از ۷-۸ به اردوها بیاوریم. 
محمدی در خصوص برگزار لیگ کشتی گفت: لیگ به شرطی که کشتی‌گیران به اردو بیایند و آماده شوند و به صورت جمعی اردو داشته‌باشند. همین که مجوز برگزاری اردو صادر شده است، حرکت خوبی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی