[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

ایران نائب قهرمان مسابقات آنلاین تانگ سودو آسیا شد ، روزنامه شیراز نوین

فارس صاحب سه طلا و دو نقره از اولین دوره مسابقات مجازی اجرای فرم و سلاح قهرمانی آسیایی در هند شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری برنا، تیم منتخب تانگ سودو ایران نائب قهرمان اولین دوره مسابقات مجازی تانگ سودو قهرمانی آسیا شد.
تیم منتخب تانگ سودو ایران پس از هماهنگی با فدراسیون انجمن‌های‌ورزش‌های رزمی و حضور در اولین دوره مسابقات مجازی تانگ سودو قهرمانی آسیا در کشور هندوستان در بین ۲۵ کشور که ۲۴ کشور آسیایی(جمله نپال،ترکیه، فلیپین ،سنگاپور، عربستان سعودی، مالزی، ویتنام، کره جنوبی ، بنگلادش، ایران، تایلند، قزاقستان، آذربایجان، سوریه،کویت،قطر،امارات متحده عربی، پاکستان، سریلانکا، اندونزی، تایوان، ارمنستان،هنگ کنگ و هندوستان) و یک کشورآفریقایی (موراکو)که بصورت افتخاری حضور داشتند.
در این دوره از مسابقات که در تاربخ‌های‌۲۹ تا ۳۰ آگوست ۲۰۲۰ میلادی برابر با 8 و 9 شهریور به میزبانی کشور هندوستان و مدیریت کشور ایران بصورت مجازی برگزار گردید تیم ایران توانست پس از کشور میزبان (هندوستان) مقام دوم و نائب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید. در ادامه، کشور موراکو نیز مقام سوم، مالزی و بنگلادش نیز به مقام‌های چهارم و پنجم رده‌بندی بازی‌ها دست یافتند.
این دوره از مسابقات مجازی در بخش فرم، سلاح سرد و چوب برگزار شد.
گفتنی است محمد رضا اوجی رئیس هیئت انجمن‌‌های ورزش‌های رزمی استان فارس در این دوره از مسابقات بعنوان مربی تیم را همراهی کرده است.
دراین دوره از مسابقات، محمدعلی بیات سعدی، فرزانه حاتم‌زاده، بیتا موسایی، عرفان آبسالان، مهرناز راشدی یگانه، سارا امیری، بایار فرج‌زاده، محمدمهدی زارع، فاطمه‌زهرا آب‌روان، ساینا عالی‌پور، غزاله آبسالان مدال طلا را کسب کردند.
نصیرالدین حسینی، سعید سالان پور، زینب کریمیان، محمدرضا رمضانیا، علیرضا صبوریان، مهرنوش ضمیری، امیرمحمدرعیتی، طاها کرمی، زینب‌کریمی عنوان دوم را کسب نمودند.
محمدرضا مروی نیز در این ر قابت‌ها بر جایگاه سوم ایستاد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی