[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

پدافند هوایی مانع نفوذ مجهزترین پرنده‌های دشمن به خاک ایران شده است، روزنامه شیراز نوین


 فرمانده نیروی زمینی ارتش، در پیامی دهم شهریور ماه، روز پدافند هوایی ارتش را به فرماندهی و کارکنان این نیرو تبریک گفت. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش متن پیام به این شرح است:  برادر ارجمند امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده محترم نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم،  دهم شهریور سالروز تشکیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) نمایانگر بصیرت و تدبیر هوهشمندانه فرمانده معظم کل قوا (حفظه الله تعالی) در شناسایی تهدیدات و حفظ امنیت پایدار در آسمان کشور است تا آنجا که معظم له پدافند هوایی را خط مقدم  و اولویت اول در رهگیری و کنترل تحرکات هوایی دشمنان عنوان کرده‌اند.
پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس با اهدای شهدای گرانقدر و خنثی‌سازی قریب به 25 هزار حمله ناجوانمردانه دشمن و در سال‌های‌بعد نیز با رصد لحظه به لحظه آسمان کشور در مقابل هرنوع تهدیدی ایستاده و اجازه نفوذ مجهزترین پرنده‌های‌دشمن را به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران نداده است.
امروز دانشمندان جوان و متخصص پدافند هوایی ارتش با تأسی از همرزمان حماسه ساز خود در سایت سوباشی و با درک درست از فرمان حضرت امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) تحریم‌ها را تبدیل به فرصت کرده و در حوزه ساخت و تولید قطعات پیشرفته‌ پدافندی به دستاوردهای خیره‌کننده‌ای نائل آمده‌اند.
با قدردانی از تلاش مجاهدانه تمام مدافعان آسمان جمهوری اسلامی ایران، فرارسیدن روز پدافند هوایی ارتش را به جنابعالی، خانواده‌های‌معظم شهدا، پیشکسوتان، ایثارگران، آحاد کارکنان همیشه بیدار و خانواده‌های‌مؤمن و ولایتمدار این نیرو تبریک عرض می‌کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی