[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

مطالبه‌گر اصلاح قوانین اقتصادی هستیم ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، ابراهیم عزیزی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در جلسه کمیسیون صنعت این اتاق گفت: اراده ما بر تعامل و رفع مشکلات اقتصادی استان و کشور به اندازه فعالان اقتصادی است.
وی افزود: روحیه انتقادی فعالان اقتصادی نسبت به مسایل اقتصادی و وضعیت این بخش در کشور سازنده و موجب رشد و پیشرفت این بخش است اما برای رفع مشکلات هر بخش وظائف و مسئولیت‌های‌خاصی دارد که باید نقش خود را به خوبی ایفا کند.
عزیزی اظهارداشت: عمده مشکلات اقتصادی کشور نشأت گرفته از سه عامل قوانین ناکارآمد، مدیران ناتوان و ساختار ناکارآمد است که اگر هر یک از این بخش‌ها بد عمل کند می‌تواند اقدام دیگری را نیز خنثی یا منفی کند.
وی اضافه کرد: ما در مجلس یازدهم در کنار فعالان اقتصادی هستیم و انتظار داریم نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی قوانین ناکارامد را برای اصلاح، حذف همراه با پیشنهاد خود برای پیگیری در مجلس به نمایندگان ارائه دهند تا ما با عزم و اراده 18 نماینده مردم در استان فارس این طرح را به صحن مجلس ببریم.
عزیزی ادامه داد: فعالان اقتصادی استان فارس در اتاق بازرگانی استان به عنوان صاحبان فکر و اندیشه و به عنوان مجریان و راهبران عرصه اقتصاد استان موارد خود در حوزه قوانین اقتصادی را به مجمع نمایندگان استان ارائه دهند تا ما مطالبه‌گر و صدای آنان باشیم.
وی عنوان داشت: زمانی که دولت با برداشت غلط از یک قانون، آیین‌نامه‌ای را صادر می‌کند که با قانون انطباق ندارد نشان دهنده این است که قانون ناتوان است و ما در مجمع نمایندگان استان فارس از همه توان خود برای رفع قوانین ناکارآمد مجلس استفاده خواهیم کرد. عزیزی تصریح کرد: مجلس یازدهم، مجلس دهم نیست و ما در کنار و مطالبه گر مشکلات مردم در بخش‌های‌مختلف هستیم. در این جلسه رؤسای تشکل‌های‌بخش خصوصی استان فارس نیز به بیان دیدگاه‌ها و مسایل و مشکلات و انتظارات خود از مجلس یازدهم در حوزه اقتصاد پرداختند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی