[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

گناهکاران می‌درخشند، روزنامه شیراز نوین

«هم‌گناه» یکی پربازیگرترین مجموعه‌های شبکه خانگی بود که ترکیب بازیگرانش از بازیگران پیشکسوت به نقاط قوت آن تبدیل شدند. به گزارش مجله سینما دیلی، فهرست زیر ده بازیگری هستند که حضورشان نقش ویژه‌ای در موفقیت این مجموعه داشت.
پدرام شریفی: بدون شک یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های سریال‌های خانگی تا امروز «پیمان صبوری» است. انتخاب درست پدرام شریفی به عنوان چهره‌ای نه چندان مطرح اما با استعداد برای این نقش، یکی از دلایل موفقیت مجموعه «همگناه» بود. شریفی که با «متولد۶۵»به خانواده سینما و مخاطبان معرفی شد، در «همگناه» خودش را برای ادامه مسیر ثابت کرد. پشتوانه تئاتری، پدرام شریفی ویژگی مثبتی برای یک بازیگر است.
مهدی پاکدل: مهدی پاکدل معمولاً نقش‌های متفاوتی بازی نمی‌کند. یا حداقل این شانس را پیدا نکرده که این نقش‌ها در مسیر بازیگری‌اش قرار بگیرند. اما در «همگناه» بعد از مدت‌ها چنین نقشی را بازی می‌کند. بازی خوب، حساب شده و کمی متفاوت از پاکدل‌های دیگر.
روشنک گرامی: با وجود حضور خوب در «قائده تصادف» و «ملبورن» و یکی دو فیلم دیگر، اما اتفاقی برای روشنک گرامی نیافتاد، تا «همگناه». شخصیت چندلایه نیکی یا همان پریا صبوری، فرصت خوبی بود برای اثبات روشنک گرامی. نقشی متفاوت که در دو‌نیمه سریال با تغییرات زیادی همراه می‌شود.
پرویز پرستویی: حتماً بازی‌های بهتری از پرویز پرستویی در ذهن داریم. اما فریبرز صبوری «همگناه»، برای طرفداران او نقش متفاوتی بود. فریبرز شخصیت اول مجموعه‌ای پر بازیگر بود که برای پرستویی در بازیگری، فراز و فرودهایی داشت. در چند قسمت بازی‌های درخشانی داشت مثل سکانس حیاط و مواجهه با پسرش پیمان، وقتی می‌فهمد او گورکن است، یا سکانس مواجهه با دخترش پریا.
سوگل خلیق: تا قبل از «همگناه»مسیر کوتاهی را سپری کرده بود. چند فیلم سینمایی کمتر دیده شده، چند سریال معمولی واما تئاترهای بسیار. مجموعۀ این عوامل کمک کردند تا یکی از شخصیت‌های به یاد ماندنی «همگناه»ساخته شود. بازی خوب و اندازه برای شخصیتی جنجالی در مجموعه‌های نمایشی.نقش یک ترنس که به خاطر حساسیت موضوع او را به سینما معرفی کرد.
حبیب رضایی: در «همگناه» آنقدر خوب است که دلت می‌خواهد بیشتر او را ببینی‌.کمتر بازیگری این توانایی را دارد که نقش‌های متفاوتی را بازی کند. حبیب رضایی از آژانس شیشه‌ای تا «همگناه»، نقش‌های بسیاری بازی کرده است، اما این یکی (پرویز کوهی) یکی از بهترین‌هایش بود. یک خلاف‌کار آرام ولی باهوش.
مسعود رایگان: بدون شک یکی از بهترین بازی‌های مجموعه «همگناه» و حتی مجموعه‌های خانگی تا امروز، بازی مسعود رایگان در نقش فرید صبوری بود. بازیگری با دانش، با تجربه بین‌المللی که اهل هیاهوهای رایج نیست و بازی‌های خوب بسیاری در کارنامه‌اش دارد. در هم‌گناه او چهره جذاب سریال بود. متفاوت، پیچیده و خانواده دوست.
هدیه تهرانی: هدیه تهرانی همیشه و در هر فیلمی باشد دیده می‌شود. خاصیت عجیبی است. حتی در فیلم‌های بد. این مقدمه برای ستاره محبوب دهه هشتاد سینما کافی است اما حیف است اگر تلاش او برای رسیدن به شخصیت یک زن مستقل با عزت نفس را نبینیم. «زیبا فخری»، شخصیتی که در روند قصه تماشاگر را درگیر خودش می‌کند و بیشترین سمپاتی را برای مخاطب دارد.
محسن کیایی: بازیگر شیرین فیلم‌های کمدی و مجموعه‌های تلویزیونی، در همگناه رشد کرده است. دست به قلم شدنش در نوشتن نقشی متفاوت بی‌تأثیر نیست تا «آرمان دربندی» را خلق کند. یکی از جوان‌های امروز دورو برمان که برای همه ما آشناست. محسن کیایی دارد مسیر پیشرفت در بازیگری را به آرامی طی می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی