[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

بررسی طرح سهمیه‌بندی حامل‌های انرژی در کمیسیون انرژی، روزنامه شیراز نوین

عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس از بررسی طرح سهمیه بندی تمامی حامل‌های انرژی باعنوان «طرح وان (مخفف واحد انرژی) طی هفته آینده در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
فریدون عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اولویت‌های کاری کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در 4 هفته کاری پیش‌رو اشاره کرد و گفت: طرح سهمیه‌بندی تمامی حامل‌های انرژی باعنوان «طرح وان» (مخفف واحد انرژی) هفته آینده در کمیسیون انرژی بررسی خواهد شد.
نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این طرح آماده شده اما هنوز به مرحله اعلام وصول نرسیده است. به گفته وی براساس این طرح به هر فرد، مقداری «وان» داده می‌شود درواقع یارانه‌ای که دولت می‌خواهد به هر فرد دهد به شکل «وان» خواهد بود، به این صورت که یک فرد ماهانه 50 وان دارد که می‌تواند آن را مصرف کند و باقیمانده این سهمیه را در بورس بفروشد.
عباسی همچنین به دیگر اولویت‌های کاری کمیسیون انرژی در 4 هفته کاری پیش‌رو اشاره کرد و افزود: کم و کیف بخشودگی هزینه برق 30 میلیون نفر با حضور متخصصان وزارت نیرو در کمیسیون انرژی بررسی خواهد شد و مجلس بحث بخشودگی برق به 30 میلیون نفر را به صورت کارشناسی دنبال می‌کند.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بررسی وضعیت میدان‌های نفتی با حضور وزیر و مدیران وزارت نفت را از دیگر موضوعات قرار گرفته در دستور کار کمیسیون متبوعش عنوان کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی